Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb

Go down 
4 posters
AutorTeade
Rambo

Rambo


Postituste arv : 10
Registration date : 18/11/2008

Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Empty
PostitaminePealkiri: Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb   Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Icon_minitimeTeis Nov 18, 2008 5:42 pm

Tere,
Meil koeral on nina täitsa kuiv ja sellest ka lõheneb ja kestendab. Arsti juures oleme käinud ja pole nagu tarka nõud saanud, kui et määrige kreemiga, õliga. Ema koeral, kes on bokser on tegelikult sama mure ja ida - virumaal üks loomaarst arvas, et see tingitud vitamiinide puudusest ning soovitas osta vitamiine, mida lisada toidu juurde. Ka see ei aidanud bokserit väga, kuid natukene tegi olukorra paremaks küll. Kuna ma kreemitada päris nina ei taha mõne kosmeetika kreemiga, siis olen siin vaheldumisi koeral nina määrinud salviga, mis on kergete nahapõletike vastu ja üllatuseks on kolme päevaga olukord silmnähtavalt muutunud, kuid siiski on koera nina kuiv. Mis tähendab, et kui ma ei kreemita ega õlita, siis koera ninal loomuliku niiskuse tasakaal puudub ja asi läheb jälle hullemaks. Kas oskate aidata ja äkki leida ka põhjus, et millest see võiks olla tingitud, sets kui leiame põhjuse siis saab ka probleemiga tegeleda.
Muideks koeral on ka üks silm vesine ning ühes kõrvas on ka pidevalt suurenenud pärmseene hulk. Oletatakse, et koeral võib olla allergia, on saanud ka allergikute toitu, kuid see pole asja lahendanud ja kas tõesti allergia sel juhul väljenduks nii,e t ühes kõrvas on põletik ja teises ei ole ja sama ka silmaga?
Tagasi üles Go down
mopsla




Postituste arv : 40
Registration date : 11/11/2007

Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb   Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Icon_minitimeNelj Nov 20, 2008 9:53 pm

Minu vanal inglasel oli samuti sarnane probleem, aga meie saime Tamara Kon´a käest abi. Ta kirjutas meile mingi salvi ja samuti mingeid vitamiine ja mineraale. Arvestades sellega, et see kõik oli 20 aastat tagasi siis tänaseks on võib-olla veel paremaid ravimeid. Ma väga soovitan- käi Kon´a juures või Joosti juures ära ja kurda oma muret. Tamara Kon´a kliinik asub Kentmanni tänaval ja Joosti oma Tatari tänaval. Mõlemad on meie ühingu usaldusarstid.
Ma ei taha küll midagi teiste kliinikute kohta halvasti ütelda, aga meie ühingu koerad on pisut erilised ja nõuavad siiski nende arstide arvamust, kes meie tõugudega rohkem kursis on. Meil on palju naljakaid juhtumisi teistest kliinikutest, alustades sellega, et sabad on valesti lõigatud kuni selleni, et nina voldid tuleb ära lõigata, sest see on anomaalia ja koer ei saa hingata! Twisted Evil Seenega aga mine kindlasti Joosti juurde, seenele on vaja piir panna ja võimaluse korral siiski täiesti välja ravida. Joost on seeneravis paljusd aidanud. Anna siis meile ikka märku kuidas läheb, eks!
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb   Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Icon_minitimeNelj Nov 20, 2008 10:07 pm

Tamara Kon võtab vastu elavas järjekorras.Kl.14.00-18.00.Aega ei pea varem kinni panema.
Tagasi üles Go down
Rambo

Rambo


Postituste arv : 10
Registration date : 18/11/2008

Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb   Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Icon_minitimePüh Nov 23, 2008 10:04 pm

Suured tänud teile vastuse ja soovituste eest. Kindlasti üritan järgmise nädala jooksul arsti jures ära käia ning ka annan teile teada, mis oli arsti arvamus antud probleemidele ning mis ravi määratakse Smile
Tagasi üles Go down
Rambo

Rambo


Postituste arv : 10
Registration date : 18/11/2008

Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb   Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Icon_minitimeEsm Sept 07, 2009 7:28 pm

On küll juba palju aega möödunud, kui postitasin siia teema oma murega, et koeral kuiv nina ja täitsa unustasin öelda, kuidas arstil läks.
Ega palju targemaks ei saanud ka seekord. Kirjutati välja selline salv nagu Advantan, mida siis määrin koeral nina peale. Nina läheb ilusaks, aga loomulikult, nii kui lõpetan, hakkab nina jälle kooruma Very Happy
Enam ma sellest väga suurt probleemi ei tee, sest muidu koera tervis väga hea ja no kui tal on selline nina, siis las ta olla. Salvi asemel olen hakanud kasutama oliivõli nina peale ja ajab asja samamoodi ära Wink
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb   Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Icon_minitimeEsm Sept 07, 2009 10:53 pm

Seda Advantan kreemi kasutan mina oma lapsele - siis, kui atoopiline dermatiit välja lööb (väikesed ekseemilaigud siin-seal).
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb   Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Koera nina kuiv ja kestendab/mõraneb
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» koera iseloom
» KOERA-JAANi pidu kennelis LAKIFAN

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Inglise buldog :: Tervis-
Hüppa: