Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kurb lugu, Müüa mops

Go down 
2 posters
AutorTeade
mammu

mammu


Postituste arv : 3
Registration date : 25/11/2009

Kurb lugu, Müüa mops Empty
PostitaminePealkiri: Kurb lugu, Müüa mops   Kurb lugu, Müüa mops Icon_minitimeKolm Nov 25, 2009 12:08 pm

Tere kallid mopsi omanikud ja tulevased

Mul on mopsi kutsikas olnud 6- kuud, võtsin kui ta oli vaid kahe kuune. Nüüd on aga kurvad lood, kui varemalt mu elukaaslane oli enamus ajast kodust eemal ja kodus vaid mõned päevad kuus, siis nüüd on elab ta enamuse ajast kodus koos meiega. Nõnda me probleemile jälile saimegi, mees ütles, et kui koju tuleb ja kodus on siis ei ole toas õhku (minu arust oli piisavalt), siis lõi tal nina kinni ning lõpuks iga kord kui mopsik oli diivanil käinud (meie kaisukas armastab seal öösel padja kuhjas magada) mehel silmist jookseb vett. Mehel on looma karvade vastu allergia. Nüüd olen karmi tõe ees, pean oma pisikesest loobuma.
Ma loodan, et siin portaalis ehk on keegi meie mopsikust huvitatud. Koer on korraliku kasvataja käest ostetud, omab EKL tõtunnistust, on korralikult vaktsineeritud ja kiibitud.
Meie mopsik on emane ja esimene jooksuaeg on hetkel käimas (aga üldiselt jooksuaja pükste vastu tal midagi pole ja näeb täitsa armas välja Wink), värvuselt on ta puhas aprikoos. Kes soovivad temaga hakata näitustel käima siis ka kasvataja on mitmeid kordi öelnud, et näituse jaoks väga hea koer. Meie võtsime ta rohkem lihtsalt kodu koeraks, et teda nunnutada.
Kel antud teema vastu huvi võtke ühendust.
Ning hoidke oma mopsikuid.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kurb lugu, Müüa mops Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurb lugu, Müüa mops   Kurb lugu, Müüa mops Icon_minitimeKolm Nov 25, 2009 12:38 pm

Kurb lugu küll nüüd siis. Palju mopsik maksab? Ja muidugi tõele au andes siis kindlasti on ta beez mitte aprikoos, selline värv nagu aprikoos on väga haruldadane ja minu teada eestis polegi. Isegi kui tõutunnistusel nii kirjas on. Aga see selleks.
Palun pane mõni pilt juurde ja ka koera nimi täispikkuses. Siis on teada kust koer pärit ja kes esivanemad.
Võta kindlasti kasvatajaga ühendust, sest temal on eelisõigus koer ära osta või saab ta sind muudmoodi aidata.
Tagasi üles Go down
mammu

mammu


Postituste arv : 3
Registration date : 25/11/2009

Kurb lugu, Müüa mops Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurb lugu, Müüa mops   Kurb lugu, Müüa mops Icon_minitimeKolm Nov 25, 2009 2:10 pm

Nime ja hinna kohta annan infot vaid meili teel, et kel huvi võtke palun ühendust.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kurb lugu, Müüa mops Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurb lugu, Müüa mops   Kurb lugu, Müüa mops Icon_minitimeKolm Nov 25, 2009 8:09 pm

Jaa pildil olev kuts on beez, ei ole aprikoos. Et ei ajaks kedagi segadusse aga see eest väga nunnu ja igati kena näoga tegelane. Very Happy Õnnelikku uut kodu talle.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kurb lugu, Müüa mops Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurb lugu, Müüa mops   Kurb lugu, Müüa mops Icon_minitimeKolm Nov 25, 2009 9:03 pm

http://www.dreamlander.fr/crbst_103.html
Näide aprikoos mopsist. See värv on haruldus ka Euroopa ja Maailma näitustel, kus olen käinud mopse vaatamas. Ja muidugi Baltikumis nende aastate jooksul mis mina olen oma koertega näitustel osalenud pole näinud ühtegi. Aga minu suur soov on endale tulevikus selline aprikoos mops osta. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cry
Külaline




Kurb lugu, Müüa mops Empty
PostitaminePealkiri: ???   Kurb lugu, Müüa mops Icon_minitimeLaup Jan 16, 2010 7:30 pm

Palun mis oleks teie meli aadress?? affraid
Tagasi üles Go down
Cry
Külaline




Kurb lugu, Müüa mops Empty
PostitaminePealkiri: ...   Kurb lugu, Müüa mops Icon_minitimeLaup Jan 16, 2010 7:31 pm

Vastake palun mulle meilile
karukene14@hot.ee
Tagasi üles Go down
mammu

mammu


Postituste arv : 3
Registration date : 25/11/2009

Kurb lugu, Müüa mops Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurb lugu, Müüa mops   Kurb lugu, Müüa mops Icon_minitimePüh Jan 17, 2010 6:55 pm

meie kallis mopsik on leidnud nüüdseks juba uue omaniku.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kurb lugu, Müüa mops Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kurb lugu, Müüa mops   Kurb lugu, Müüa mops Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kurb lugu, Müüa mops
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» lahe lugu
» kutsika soov

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: