Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?

Go down 
+5
Dominic
Bella
sirjek
KerliL
tiina
9 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeEsm Nov 19, 2007 10:47 pm

Meie 5-kuune sööb praegu peamiselt Royal Canin'i Medium Junior'i toitu + nati koduseid "nämmasid" ka (juustu, kodujuustu, hapupiima ...).
Varem on minu koerad (taksid) nn kodutoidu peal olnud (puder+liha vmt.) Nüüd aga millegipärast kõhklen.
Mida ja kuidas veel toita, et lausa "krõbuski koer" poleks? Või peakski just olema?
PS Loodan väga, et see foorum ja kogu koduleht toimima hakkavad. Oleks abiks oma ühe pereliikme mõistmisel ...
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 12:12 pm

Meil küll mops, aga sööb samuti Royalit, oleme proovinud ka Boschi,aga Royal tundub parem. Lisaks juustule,kodujuustule,hapupiimale või miks mitte ka hapukoorele või maitsestamata jogurtile (mida kõike võib anda), võid talle anda ka hakkliha või liha, peaasi, et oleks looma, mitte sea. Krõpadest saab ta kõik omale vajaliku kätte, seega tegelikult polekski midagi juurde vaja, aga meie enda omale ikka anname. Toorest hakkliha püüame ikka paar korda nädalas anda. Konservi sööb ka. Ta on üldse rikutud ja sööb krõbinaid konservi ja hakklihaga segatult Very Happy Ainult kodutoiduga ei tea tihti paraku täpselt, et mis ained ta nüüd kätte on saanud ja mis on vajaka. Lootsin muidugi, et keegi buldogi-inimene siia vastab, aga noh .. ehk oli ka minust abi Wink
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 2:09 pm

Tere
minul on ROYALI,sarja toitudega väga meeldivad kogemused,eriti soovitan spets -BULLDOGI, toitu,isegi probleemsed koerad on korda saanud oma naha
veel saavad minu koerad toorest südant,preemiaks juustu,vahel ka kodutoitu
kindlasti ei sobi bulldogile toidud mida müüakse marketites
,siis ennem juba kodutoit
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 8:03 pm

Kas seda Royali bulldogi toitu võiks ka siis prantslasele anda? Vaatasin, et see on nagu vaid inglaste roog ...
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 8:20 pm

Ma arvan, et ikka tohib. Buldog on buldog. Pilt on lihtsalt kaunistuseks seal peal Very Happy
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 11:41 pm

minul elavad kodus 12,5 a ,7 a inglane ja prantslane kes kõik söövad seda toitu
kui varem antsin enne näitusi kanasabasid,juustu ,makarone jne-sest koerad tundusid alati näituseks liiga kõhnad siis kui hakkasin koeri toitma spets bulldogi toiduga minu suureks üllatuseks on koerad alati väga heas
toitumuses,olen andnud koertele toorest lõhe hakkliha,et karvavahetus mööduks kiiremini praegu ei tee ka seda
olen kasutanud erinevaid toite bulldogide söötmiseks,spets royal-bulldogi pean igati sobivaks ·-koertel palju parem karv kui varem
- -koertele meeldib
-karv on palju parem kui varem
selle toidu puuduseks pean kõrget hinda ,aga tõuühingu ja maaletooja koostööle on ühingu liikmetel soodukas[img]
Tagasi üles Go down
bbrenda
Külaline




Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 3:50 am

kus seda buldogidele spets toitu saab osta muidu? interneti pooditest mõtlen muidu
ja kutsikale sobiks milline toit ?
nt. kui palju peab andma kutsikale toitu ja kui suurtes kogustes ?
Prantslasele siis Smile
Tagasi üles Go down
lote
Külaline




Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeEsm Jan 07, 2008 4:59 pm

minu prantslane on kaheksa kuune ja sööb koer 24 -st tellitud toitusid.Kõige rohkem meeldis talle Hill´s lambaliha ja riisiga.Siis olen andnud talle Royal canini kutsikatoitu ,Purina Pro Plani,Belcando puppy premiumi.Viimati tellisin talle Bewi dog`i,aga see ei istu talle ,rohkem ei telli enam.Talle ei maitse see ja tekitab tohutult gaase.Üldiselt on kasukas ilus ja mingeid probleeme ei ole olnud.Vahest olen andnud talle hakkliha ja kanakaelasid,tohutult meeldivad talle.
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeEsm Jan 07, 2008 8:40 pm

See inglastele mõeldud Royali toit on küll väga hea ja tahaks seda ka oma prantslastele anda, kuid kahjuks ei saa nad seda söödud. Olen palunud proovipakke ja paar korda üritanud, kuid õgard Berta tömbab need liiga suured krõbinad omale oskuslikult kurku kinni. Krõbina suurus on mõeldud inglastele ja ilmselt kõik prantslased ei saa selle suurusega hakkama. Leotada mulle toitu ei meeldi, kastan ainult kergelt märjaks krõbinad. Nii me sööme Royali teist toitu ja oleme sellega ka väga rahul.
Ma ei pea seda õigeks, et eriti kutsikal nii tihti toitu vahetada.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 8:56 pm

Meie 7 k prantslane sööb praegu segu: 2/3 Royal Medium (junior)+ Royal Bulldog 1/3. Sobib hästi, miskit kurku ei tõmba, krõbistab ... Lisaks kodujuustu, hapupiima, vahest ka 4-vilja putru (lapsest jääb järgi), tiba veisehakkliha, nipet-näpet häädusi ka. Teda ju lihtne poputada - teelusikatäis on talle juba nagu suur pihutäis meile.
Koer kena, karv tore. Ei oska kurta.
Kas see veel üldse kombeks on, et koerale putru keedetakse?
Minu lapsepõlvekoerad kasvasid kõik pudru peal üles ...
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 9:07 pm

Kuidas neid kanakaelu antakse? Toorelt? Tervelt? Need lülid kurku kinni ei jää vmt? Äkki on loll küsimus, aga kogemust pole ...
Minu prantslane arvastas kuivatatud seanina näsida. Ok - sai siis. Ära ta neid süüa ei suutnud ja jäänused sain siis lihtsalt ära visata. Aga nüüd on kahel korral asjast jagu saanud e tervelt alla kugistanud. Ja siis (nii tundub mulle) pole tal kuigi hea olnud. Enam ei anna talle neid kärssasid .
Saab kõrvu rendeer
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 4:21 pm

Sain just täna Royalilt teate, et alates jaanuarist on neil ka saadaval toit buldog juunioritele. See on väga hea uudis.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeTeis Veeb 19, 2008 4:23 pm

kanakaela söövad toorelt,aga kui mitu koera ei saa seda maiust kõigile koos anda -läheb vähe riiuks
kuiv.maiust kardan anda inglane ei saanud näritud ja siis üritas alla neelata-jäi kurku kinni hea et sain kiirelt appi
Tagasi üles Go down
Dominic

Dominic


Postituste arv : 20
Location : Tartu
Registration date : 19/03/2008

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 1:53 pm

Mina võtsin endale prantsuse kutsika, ta on alles 6 nädalane ja paar päeva peale...Kas keegi oskab öelda,mis tema toidu kogused võiksid olla..Mulle tundub, et ta sööb ikka väga vähe..
Kas üks toidukord võiks olla umbes 2-3 teelusika täit näiteks?
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:13 pm

Kõigepealt oleks pidanud Teile kasvataja ikka kaasa andma juhised kutsika toitmiseks.
Millist toitu Te oma kutsikale annate ? Paki pealt saate ka ise arvutada välja toidu koguse, vaatate sealt koera vanust ja kaalu ning siis saate päevanormi, 6 nädalane on veel päris titt, tema peaks süüa saama vähemalt 5 toidukorda päevas, seega jagate selle päevanormi 5-ga ja saate teada palju peaks Teie kuts sööma ühel toidukorral.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
Dominic

Dominic


Postituste arv : 20
Location : Tartu
Registration date : 19/03/2008

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 3:39 pm

Ta andis mulle küll toitu kaasa, Hill`s puppy seda toitu annan talle. Mul ei ole seda päris originaal pakki, pean siis endale vist ostma..
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 4:30 pm

kuidas kutsikale süia annate kas leotatud krõbinaid ,selles vanuses soovitaks ikka leotada,mida ta veel sööb?
ehk see 2-3 lusikat selles vanuses ja suuruses pole vähe ,aga kuidas kutsikas käitub peale sööki kas tahab lisa?
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 5:20 pm

Smile Mine mõnda loomapoodi ja vaevalt seal keegi pahandab, kui Sa sealt paki pealt vaatad neid koguseid ?
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
Dominic

Dominic


Postituste arv : 20
Location : Tartu
Registration date : 19/03/2008

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 5:30 pm

Mõtleisngi täna mõnest loomapoest läbi minna..Leotan küll krõbinaid, lisaks annan kodujuustu ja hakkliha..
Ehk muretsen üle, esimest korda kutsa kodus Smile
Tänud kõigile!
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 5:46 pm

Poest saad veel küsida ka kaasa sellele toidule vastava mõõtetopsi, millega kodus mõõdad toidu ära ja jagadki toidukordadeks.
Juhul, kui Sa annad veel juurde kodutoitu, siis krõbinaid anna vähem. Krõbinaid ja kodutoitu ma ei segaks, vaid annaks neid erinevatel söögikordadel. Üldiselt peaks tervetel kutsikatel selles vanuses täiesti hea isu olema ja toit peaks kausist lausa lendama, järgi ei tohiks midagi jääda. Minul ei seisa kunagi toit koertel kausis. Nad saavad oma portsud kätte, söövad isukalt ära ja ette jääb ainult puhas joogivesi. Seda, kas kutsi kõht on täis, näed Sa ka tema olekust ja väikesest punnis kõhukesest juba silmaga. Wink
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 6:23 pm

Hillsi igas loomapoes ei ole,aga on väga paljudes kliinikutes!Horteses on kindlasti,Billy loomakliinikus , Maxi loomakliinikus ja hipodroomi juures loomapoes on täitsa olemas.Endal mul kodus kuts sööb ka samu krõbinaid,kui vaja võin kogust vaadata!Selleks on mul vaja teada kaalu ja vanust!
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 6:27 pm

Emili, Dominic ei ole ilmselt Tallinna elanik !
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 6:35 pm

Ups,aga kogust pakilt saan ikka vaadata!Ega teistes linnades seda Hillsi ka igas loomapoes ole!
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 9:44 pm

Aga helista nt MAXI kliinikusse 6709004 (tean, et seal Hills'i kasutatakse) ja küsi - küll nad vastavad. Vaatasin veebist Hills'i kohta - nad ei näita kogustetabeleid kahjuks.
Tagasi üles Go down
Dominic

Dominic


Postituste arv : 20
Location : Tartu
Registration date : 19/03/2008

Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 10:38 am

Dominic elab meil jah Tartus, ostsin loomapoest Hills`i toidu ja sain kogused teada..Ma annangi talle kodutoitu ja krõbinaid eraldi..Talle meeldivad aga krõbinad tunduvalt rohkem..
Ehk oli alguse asi , ta minu juures alles 3 päeva olnud...eile sõi küll kausi tühjaks ja puhastas kausi ilusti ära kaa Very Happy
Muideks kas keegi veel Tartus prantslasi peab...kui Dominic suuremaks kasvab võiks teiste kutsadega kokku saada ja koos mängida..
Kas keegi oskab ka soovitada mõnda head loomaarsti Tartus Question

Tänud kõigile , kes aitasid mind...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?   Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tere kõigile ja mida teie prantslased söövad?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» mida teha?
» Mis isuga Prantslased on?!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Toitumine-
Hüppa: