Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Krõbinatest.

Go down 
+8
Nora
Mi
Kätlin
ufo
emili
Bella
KerliL
sohvi25
12 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeReede Märts 07, 2008 10:00 pm

Mida teie oma mopsidele süüa annate? Ja kas sööb pidevalt sama või vahetate? Mul keeldus kõigepealt Hills`i söömast ja nüüd Royalit. Oli mingi proovipakk Advance kodus, seda nüüd sõi. kas peab vahetama lihtsalt mingi aja tagant, või ongi sihuke streik? Shocked
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeLaup Märts 08, 2008 9:54 am

See on streik. Teiseks on ta sul praegu haige ja võib oksendada ja söögiisu väheneda niikuinii. Mina jätkaks sellega, mida ta praegu enamvähem sööb. Kui muudmoodi ei saa, siis riku koer ära ja sega krõbinaid konserviga Very Happy
Meil lõpuks oligi nii, et kõik pidime kokku segama nagu kompoti, aga peale seda kui koer nädalakese hoiul oli, kus elasid veel 3 koera, siis hakkas niisama ka krõbinaid isuga sööma, kambavaim oli nii suur. Very Happy

Ahhaa.. meie oma sööb Royalit. On söönud veel Boschi,aga sellega oli junne kolmekordselt ja nii hästi ei maitsenud need talle ka.
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeLaup Märts 08, 2008 11:27 am

Kui võimalik, siis toitu vahetada nii harva, kui võimalik. Iga toidu vahetus on stress organismile. Meie sööme kogu aeg Royalit.
Very Happy Kõige parem söögiisu töstja on vähemalt 2 koera majas !
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeLaup Märts 08, 2008 2:46 pm

See küll õige,et teine koer on suur söögiisu tekitaja.Meil on ka lapsed väga head töö ära tegijad.Piisab neil ainult kausi ümber paar tiiru teha,kui Emilil nii kade meel,et kauss ruttu tühjaks matsutatakse.
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeLaup Märts 08, 2008 2:48 pm

Isegi mitu koera ei aita. Käib takside juures hoiul kui ma tööl olen ja seal ka ei söö. Inimeste sööki tahab küll süüa, kasvõi saia. Aga kuna ma Advance peale juba läksin ja seda sööb, jään siis selle juurde.
Tagasi üles Go down
tibu
Külaline




Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeReede Apr 11, 2008 10:59 am

ära muretse, ta lihtsalt streigib Smile
aga proovi talle anda mudagi teistsugust, sest ega sina ka ei taha iga päev ühte ja sama toitu süüa.

Nt minu oma sööb veisehakkliha (toorest), seasisefileed, praetud maksa (mis poes müügil), rasvatud kohupiima, jogurtid jne...

poetoite minu musu ka ei armasta ja ma ei sunni teda neid sööma, kuna kes seda teab mis seal purgis tegelikult sees on?!

ühesõnaga tee talle erinevat toitu Razz

ja, ikka!

Kui koer saab piisavalt liikuda, siis võib talle seda anda. Kuna minu mops on suht "sportlik", siis tema kehakaalu sealiha andmine ei mõjuta Very Happy
Minu moto on, et koera söögi pealt ma ei koonerda Razz

Teinekord, kui tahad eelmisele postitusele midagi lisada, kasuta nuppu "edit". Pole mõtet kahte postitust järjest teha. Kerli
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeReede Apr 11, 2008 11:00 am

Sealiha koerale? Surprised
Tagasi üles Go down
tibu
Külaline




Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeReede Apr 11, 2008 11:06 am

to Bella

organismile ei ole stress kui koer sööb erinevat toitu..see jutt on jama.
Vee suurem tobedus on see ütlus, et koer peab sööma ainult krõbinaid ning vahest magustoiduks võib anda konserve! Kui sa annad koerale neid kuivatatud maksatükke, kopsutükke, konte jne siis ta puhastab oma hambaid sellega.
Koer peabki saama erinevat toitu, kuna erinevas toidus on erinevad
vitamiinid!!!! Purgitoidus ei ole mitte kunagi sellised vitamiine, mis koer saab nn päristoidust.
Kas sina tahad iga päev süüa ühte ja sama toitu, vaevalt.
Ära piina teda selle üksluise toiduga....
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeReede Apr 11, 2008 11:29 am

Tibu, Sa ajad segamini inimese ja looma. Inimene vajab jah vaheldust söögis, kuid koer mitte.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeReede Apr 11, 2008 3:25 pm

Ma muide olen täiesti seda meelt et krõbinatest saab koer kõik vajaliku. Kuigi see ei takista tal muidugi lapse käest võileibu ära varastamast ja igal hommikul köögi lauaalust üle kontrollimast (ehk on keegi öösel midagi une ajal pudistanud mis süüa kõlbab) Very Happy Lihtsalt mõte seisnes selles et ta nagu tüdiks ühtedest krõbinatest ära Shocked
Tagasi üles Go down
Tibu
Külaline




Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeReede Apr 11, 2008 4:17 pm

See kuidas sa koera toidad, väljendub koera välimuses ja tervises.
Ex need krõbinatootjad ikka väidavad et nende toit on kõige-kõige sealt see kasum ju neile tuleb. Very Happy
See on nagu hambapasta colgate reklaam, kus tuntud hambaarstid ainult seda kindlat toodet soovitavad.
Läbi aegade on koerad liha söönud ja nüüd järsku mõtles keegi välja, et hakkame ainult krõbuskeid andma. Kui keegi suudab tõestada, et ainult krõbuskite andmisest saab koer omale kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid siis tõesti...Seda pakipeal olevat juttu mina 100% ei usu. Kahjuks on iga koer erinev ja sundida looma midagi sööma on vale.
Ei kirjuta siin vaidlemise pärast aga mind lihtsalt huvitab, et kust kohast see arvamus on tulnud krõbuskite ning samuti sealiha suhtes Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeReede Apr 11, 2008 4:26 pm

Minu arvamus on selline, et lihtsam on inimesel anda koerale kvaliteetseid krõbinaid ja loomaliha ning nipet näpet siit-sealt natuke juurde arvestades, et põhitoiduks jääb ikkagi kuivtoit. Loomulikult ei saa anda AINULT krõbinaid. Ma olen päris kindel, et enamikule koertele antakse vahel midagi laua äärest ja liha saavad nad kindla peale ka.(kusjuures me ei räägi siin pedigreest ja chappyst või mõnest muust marketi möglast)

Kahjuks on väga vähe neid, kes toidavad oma koeri 100% toortoiduga ja ka seda enamik inimesi ei oska teha. See, kui sa annad oma koerale põrsast, sinki, kala ja muna ei ole mitte mingi toortoiduga toitmine vaid lihtsalt koera kõhu täis söötmine ja väga raske on aru saada, kas ta saab sealt endale vajalikud ained piisavas koguses kätte. Ega ei ole midagi liiga palju jne. Toortoiduga toitmisel peavad sul olema täpsed teadmised mida ja kui palju sa oma koerale annad.

Ei ole mõtet tulla siia ajama, et teie, kes te söödate krõbinatega oma koeri olete jobud ja mina kes ma söödan nii ja naa olen tark ja käitun ainuõigelt.

Sa ostad isegi poest kokakoolat ja rakvere sinki jms, mis on samuti kinnimakstud reklaam. Küll aga võiksid sa aru saada, et kõik mida sa ostad nii endale kui koerale on ALATI kinnimakstud reklaam ja mingi Colgate reklaamiga võrdlemine on siinkohal küll mõttetu. Iga tootja kiidab oma toodangut. Nii Jussikese talu, Rakvere lihakombinaat kui ka Tallegg. Sellise nurga alt me nüüd küll ei saa asja vaadata.
Tagasi üles Go down
Tibu
Külaline




Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeReede Apr 11, 2008 4:48 pm

ei pea üldse jobuks Smile
aga samas ei tohi ka seda krõbina teemat peale suruda, et saa ainuke ja õige.
Kokkuvõttes tehke nii nagu heaks arvate..kuid päris pimesi ei tohiks ka iga mula uskuda.
flower
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeReede Apr 11, 2008 5:01 pm

Keegi ei olegi siin kellelegi midagi peale surunud või midagi pimesi uskunud. Wink
Tagasi üles Go down
ufo

ufo


Postituste arv : 17
Registration date : 13/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeLaup Apr 12, 2008 3:29 pm

Huvitav miks sealiha ei tohi anda? Minu mopsid söövad sealiha hea meelega ja ka toorelt. Eriti lähevad toored sabad ja kõrvad närimiseks- hambad läigivad ja see aine sealt on kasulik ka liigestele.
Kui parasiitide kartuses siis poes on tänapäeval vast kontrollitud tooted.
Tagasi üles Go down
http://www.ufland.pri.ee
Tibu
Külaline




Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeKolm Apr 16, 2008 9:35 am

ex see keelamise juut ole tulnud nagu "a´la naised saunas rääkisid"
minu kuts vitsutab ka toores sealiha hea meelega...tervis on tal väga korras ja tuju rõõmus Smile
Tagasi üles Go down
Kätlin

Kätlin


Postituste arv : 49
Age : 38
Location : Tallinn
Registration date : 28/02/2008

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeTeis Juun 03, 2008 5:10 pm

Meil Mial sai 20 kilone Royal Canini Starter otsa (9 kuuga) ja ostsime nüüd suure Royali Mini dogs Adult koti. Aga need krõbinad on mitu korda suuremad kui eelmised ja koer ei taha neid kuidagi süüa. Mida teised mopsid söövad? Ega elu aeg ju Starteri peale ei saa jääda Smile
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeTeis Juun 03, 2008 5:12 pm

... minu oma sööbki starterit siiamaani, sest suured ajab kurku, junioritega jooksid silmad, lahjad oksendas välja jne Embarassed
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeTeis Juun 03, 2008 5:59 pm

Doora sööb nüüd Advance ja tundub õnneks meeldivat. Need on väikesed, suuri ei söö temagi. Üldse viletsa söömaga teine.
Tagasi üles Go down
Kätlin

Kätlin


Postituste arv : 49
Age : 38
Location : Tallinn
Registration date : 28/02/2008

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 3:48 pm

Me oleme siin nüüd nädal aega üritanud Miat uute krõbinatega harjutada, aga ei tema võta neid suu sissegi. Õnneks on Startereid pisut järel ja kui neid anname siis sööb küll ruttu-ruttu need ära, lihtsalt kurb on vaadata et endal on tal kõht niiii tühi aga uusi suuremaid krõbinaid ei söö No Naabri yorki sööb küll neid hea meelega, aga Miale see isu peale ei aja. Kas peaksime ikka Starteri peale jääma? Starter on ju kasvavale koerale, kas see ikka sobib täiskasvanud koerale? Pealegi on Adult karvkattele hea, Starter aga selle eest ei hoolitse... Meil on 15 kilone kott Adulti, kust on võetud ainult üks kausitäis krõbinaid, kas kellegi koer ehk sööb seda, et saaks vähemalt lahti kotist? Tundub et peab ikka Starteri peale jääma, sest koer juba alla ei anna Exclamation
Tagasi üles Go down
Mi




Postituste arv : 15
Registration date : 07/03/2008

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 6:33 pm

Kätlin kirjutas:
Me oleme siin nüüd nädal aega üritanud Miat uute krõbinatega harjutada, aga ei tema võta neid suu sissegi. Õnneks on Startereid pisut järel ja kui neid anname siis sööb küll ruttu-ruttu need ära, lihtsalt kurb on vaadata et endal on tal kõht niiii tühi aga uusi suuremaid krõbinaid ei söö No Naabri yorki sööb küll neid hea meelega, aga Miale see isu peale ei aja. Kas peaksime ikka Starteri peale jääma? Starter on ju kasvavale koerale, kas see ikka sobib täiskasvanud koerale? Pealegi on Adult karvkattele hea, Starter aga selle eest ei hoolitse... Meil on 15 kilone kott Adulti, kust on võetud ainult üks kausitäis krõbinaid, kas kellegi koer ehk sööb seda, et saaks vähemalt lahti kotist? Tundub et peab ikka Starteri peale jääma, sest koer juba alla ei anna Exclamation
Kas teil on Royali adult ja kui, siis milline(mini, medium vms.)? Kas olete proovinud vana toitu uuega segada, et alguses on vana toitu rohkem ja uut vähem ning tasapisi vana toidu osakaal toidus väheneb?
Tagasi üles Go down
Kätlin

Kätlin


Postituste arv : 49
Age : 38
Location : Tallinn
Registration date : 28/02/2008

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 7:16 pm

Meil on Adult Mini. Kohe alguses püüdsimegi niimoodi teda harjutada, aga ta ajas söögikausi ümber ja noppis ikkagi ainult väiksed välja...No eks me proovi veel ümber harjutada, kuigi tundub et ta ennem nälgib kui uusi krõbinaid sööb! PS maitse vahet minu suu ei erista Laughing
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 7:48 pm

Ma võin öelda et meie Doora nälgib igasuguse Royali peale, ta lihtsalt ei söö mingi valemiga seda Smile Seega lihtsalt annan muud.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 7:57 pm

Emili pirtsutas ka kohutavalt igasugu krõbinate peale aga kui proovisin anda advance mini,siis nüüd mugib nii ,mis kole.Horteses on proovipakid ka täitsa olemas.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 8:10 pm

Starter on tittedele ja antakse isegi tiinele koerale ja peale poegimist ka. Hoiab karva super hästi korras, lihtsalt Starter seedib kiiremini. Jälgi ainult, et ega koer hoogsalt kaalust juurde ei võta, siis peaks vahetamisele mõtlema. Meie oma sööb Starterit ja kaal korras, karv korras, silmad korras, kõrvad korras ja kõik OK. Midagi temaga ei juhtu, kui seda sööb. Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Krõbinatest. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Krõbinatest.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Toitumine-
Hüppa: