Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Krõbinatest.

Go down 
+8
Nora
Mi
Kätlin
ufo
emili
Bella
KerliL
sohvi25
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kätlin

Kätlin


Postituste arv : 49
Age : 38
Location : Tallinn
Registration date : 28/02/2008

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 11:50 am

Mia on hakanud oma uusi krõbinaid sööma, ega tal muud üle ei jäänud. Vanu neelas ilma närimata alla, uusi peab hakkama närima, võibolla sellepärast ei tahtnudki alguses uusi süüa Laughing
Tagasi üles Go down
Mi




Postituste arv : 15
Registration date : 07/03/2008

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimeLaup Aug 02, 2008 11:18 pm

Royalil on täiskasvanud mopsidele nüüd uus toit olemas, mis ongi kohe spetsiaalselt mopsidele. Reklaami jutt on selline, et graanul on teistsugune, mis aitab hambakivi ära hoida ning on kohandatud spetsiaalselt mopsidele suupäraseks, lisaks aitab see toit kaalu hoida ja aitab piirata nahaärritus riski (mida iganes see ei tähenda). Ostsin igastahes esimese koti ja näis, kuidas see mopsikutele-kopsikutele mõjub, sõid igaljuhul isuga Laughing
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 03, 2008 11:05 am

Mi, kus sina seda toitu nägid? Ma Royali kodulehelt leian ainult, et soomlastel on küll "Pug 25 Adult" toit, aga Eestil ei näita, et sellist toitu oleks. Tahaks uurida, mis seal sees on, sest kõiksugu light toidud L-karnitiiniga jm. lisadega kaalu hoidmiseks minu koer oksendab välja. Ka Royali sarjast.
Tagasi üles Go down
Mi




Postituste arv : 15
Registration date : 07/03/2008

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimePüh Aug 03, 2008 10:11 pm

KerliL kirjutas:
Mi, kus sina seda toitu nägid? Ma Royali kodulehelt leian ainult, et soomlastel on küll "Pug 25 Adult" toit, aga Eestil ei näita, et sellist toitu oleks. Tahaks uurida, mis seal sees on, sest kõiksugu light toidud L-karnitiiniga jm. lisadega kaalu hoidmiseks minu koer oksendab välja. Ka Royali sarjast.

Bramhami/Bosse poodidesse tuli see millalgi eelmine nädal müüki. Ise ostsin toidu Järve Bossest.
Tagasi üles Go down
Nora

Nora


Postituste arv : 45
Location : Tallinn
Registration date : 07/03/2008

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 04, 2008 11:16 am

Ma nägin ka seda pakki Sõpruse pst Rimi kõrval asuvas koertepoes. Minu titt aga hetkel veel liiga väike selle "suurte koerte" toidu jaoks Smile
Tagasi üles Go down
Piret-Karin

Piret-Karin


Postituste arv : 10
Registration date : 27/11/2007

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 07, 2008 12:00 pm

Nora kirjutas:
Ma nägin ka seda pakki Sõpruse pst Rimi kõrval asuvas koertepoes. Minu titt aga hetkel veel liiga väike selle "suurte koerte" toidu jaoks Smile
Tere!
Meie Nupsik sööb neid uusi mopside krõbinaid juba paar kuud ja talle meeldivad cheers . Nüüdseks peaks neid juba igal pool olema, alguses oli jah kitsa. Mul õnneks sõbranna töötab Lemmiklooma poes ja sain alguses ohtralt neid proovipakke... Wink Praegu opstame lihtsalt tee peale jäävast loomapoest... Head isu Laughing
Tagasi üles Go down
Nora

Nora


Postituste arv : 45
Location : Tallinn
Registration date : 07/03/2008

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimeReede Nov 07, 2008 4:36 pm

Nora nüüd juba suur tüdruk ja jumaldab neid uusi krõbuskaid. Kauss on sama kiirelt tühi, nagu seal oleks hakkliha või maks! Ise ka imestan Smile
Tagasi üles Go down
liisika

liisika


Postituste arv : 27
Age : 37
Location : Tallinn
Registration date : 15/11/2008

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 15, 2008 9:09 pm

Kas kellelgil on kogemusi Specific-toitudega? meie 6-kuune mopsipoiss Johnny, sööb seda ja kasvataja soovitusel.
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimePüh Nov 16, 2008 7:44 pm

Doora meelest ei kõlba Specific süüa, mis põhjusel ei tea öelda. Aga tema arvamus ilmselt ei tule arvesse, ta sööb üldse ainult kahte toitu - Advance ja Profilum Very Happy
Tagasi üles Go down
liisika

liisika


Postituste arv : 27
Age : 37
Location : Tallinn
Registration date : 15/11/2008

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimeEsm Nov 17, 2008 2:56 pm

Smile kuna ma pole aru saanud, et talle Specific ei meeldiks, siis pole vist mõtet toitu ka vahetada?
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimeEsm Nov 17, 2008 3:11 pm

Minu meelest küll, las sööb seda millega harjunud on:)
Tagasi üles Go down
hortensia

hortensia


Postituste arv : 1
Registration date : 12/01/2009

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimeEsm Jan 12, 2009 6:09 pm

Meie Jack sööb meelsasti ROYAL CANINIT,bulldog Juniorit Smile Lisaks olen andnud konserve,krõbistada notsu kõrvu,sabasid:)
Mina pooldan,et koer saaks erinevaid toite Smile
Tagasi üles Go down
Kätlin

Kätlin


Postituste arv : 49
Age : 38
Location : Tallinn
Registration date : 28/02/2008

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimeKolm Veeb 11, 2009 3:52 pm

Kas oleks teada, et uut mopsidele mõeldud Royal Canin toitu suurte kottidena ka millalgi müüma hakatakse? Ostsime prooviks 1,5 kilose paki, koerale väga meedivad Razz Samas ei hakka me 1,5 kiloseod pakikesi ostma, sest odavam ja mõistlikum tuleks suur nt 20 kilone osta. Neid aga polevat ja öeldi et võibolla kunagi tellitakse Eestisse. On keegi selle teemaga lähemalt kursis?
Tagasi üles Go down
Franky

Franky


Postituste arv : 17
Location : Rakvere
Registration date : 25/03/2009

Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimeNelj Apr 02, 2009 8:55 am

Meie mopsul puudub vist igasugune maitse meel.Ta ei tee mingit vahet kas krõbinad Hills,Eukanuba,jne.Isegi väljaheidetse pole täheldanud mingeid muutusi ,toidu vahetamisega.No ja söögiisu üle ei saa üldse kurta .Vast asi selles ,et käime ikka 3 tunni tagant väljas ,sest kodus on päev läbi keegi ja õues tekib kohe selline söögiisu et anna olla.
Tagasi üles Go down
LOLA
Külaline




Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: kui palju anda süüa kutsikale`?   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitimePüh Juul 05, 2009 4:23 pm

müüa ütles et tuleb anda 4X päevas 1 spl krõbinaid, mis on 2 tundi vees seisnud, kuig tundub et 4 spl päevas jääb talle küll väheks?! kui palju teie olete oma kutsale süüa andnud.kutsa 3 päeva pärast kahe kuune
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Krõbinatest. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Krõbinatest.   Krõbinatest. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Krõbinatest.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Toitumine-
Hüppa: