Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?

Go down 
5 posters
AutorTeade
lote
Külaline




Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Empty
PostitaminePealkiri: Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?   Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 1:46 am

Mul prantslane kümne kuune ,kas peaksin hakkama talle täiskasvanud koertele mõeldud toitu andma?Ja kuidas toimub üleminek junior toidult täiskasvanute tpoidule?Kas peaksin alguses toitusid omavahel segama ja kui kaua peaks üleminek toimuma?
Tagasi üles Go down
sirjek

sirjek


Postituste arv : 188
Registration date : 22/11/2007

Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?   Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 8:25 pm

toiduvahetus ei tohi olla liiga järsk ,ikka uut ja vana segades
peale aastat ehk võiks minna üle suurte koerte toidule,vaata kuidas näeb Sinu koer välja ja siis otsusta
aga minu Gaja sööb ka praegu starterit ,mis mõeldud päris beebidele.
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?   Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 11:26 pm

Mina oma 10 kuusele koerale küll ei julgeks anda beebide toitu, seal on siiski toidu koostis hoopis teine, kui mõeldud juba peaaegu täiskasvanud koerale.
Millal minna juuniori toidult üle täiskasvanud toidule, seda tuleks vaadata iga koera pealt juba eraldi. Mina annan oma 10 kuusele veel edasi Royali buldog juuniori toitu, praegu arvan, et kuskil 2 kuud kindlasti, siis lähen täiskasvanu toidule tasapisi üle. Kutsika toitu annan ma üldse võimalikult vähe aega, kuskil 2 kuuni ainult, siis läheb juba juuniorile üle. Seda ei soovitata eriti ühegi tõu puhul kaua anda, igasuguseid vitamiine liialt palju ja organismile ei ole see hea.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
juhan




Postituste arv : 41
Registration date : 06/12/2007

Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?   Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 12:59 am

minu koer sööb ka kutsika toitu viimasel ajal,muu kuivmoona oksendas välja
arst soovitas jätkata sellega millega koera kõht rahul on,enam probleeme oksendamisega pole ja õnneks pole sellega mingeid probleeme kaasnenud
Tagasi üles Go down
Prantslane

Prantslane


Postituste arv : 13
Age : 39
Location : Saue vald
Registration date : 10/05/2009

Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?   Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Icon_minitimePüh Veeb 07, 2010 10:30 pm

Bella kirjutas:
Mina oma 10 kuusele koerale küll ei julgeks anda beebide toitu, seal on siiski toidu koostis hoopis teine, kui mõeldud juba peaaegu täiskasvanud koerale.

See tuli nüüd küll nagu välk selgest taevast... annan praegu oma 9kuusele Advance Medium Puppy't, aga kuna viimasel ajal on hakanud tal kõõm tekkima ja sügab ta ka ennast kahtlaselt palju, siis mõtlesin, et hakkaks talle nüüd Royali buldogi toitu andma (ei tahaks talle paariks kuuks mõnda teist kutsikatoitu andma hakata). Aga noorukite toit tuli küll praegu uudisena... vähemalt Advance'i sarjas ei ole sellist olemaski. Sellest pole eriti kuskil juttu ka olnud, et kutsikatoidu peaks vahetama juunioritoidu vastu. Kas keegi oskab seda teemat veel kommenteerida? Mõtlen, et annaks talle ikka täiskasvanute toitu nüüd. Aga kuidas üldse välimuse järgi aru saada, et nüüd on õige aeg täiskasvanud koera toitu andma hakata?
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?   Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Icon_minitimeEsm Veeb 08, 2010 12:32 am

Vaata näiteks Royali toidukohta infot siit,
puppy toit on kuni 2 kuuni:
http://www.bramham.ee/index.php?lang=est&main_id=47&cat_id=4&roll_id=1&product_id=18
Edasi tuleb juuniori toit 2-12 kuud:
http://www.bramham.ee/index.php?lang=est&main_id=47&cat_id=4&roll_id=1&product_id=19
Sealt edasi juba täiskasvanud koertele mõeldud toit, kuni 5 aastani ja edasi juba võib minna juba vanematele koertele mõeldud toidule üle.
Kas minna nüüd kohe üle täiskasvanud koertele mõeldud toidule või anda nüüd juunioritele mõeldud toitu, on väga raske seda öelda koera nägemata. Iga koer on erineva arenguga ja mõnele peaks ka juunior toitu andma kuni 15 kuuni edasi.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
Ave

Ave


Postituste arv : 12
Registration date : 04/02/2009

Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?   Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Icon_minitimeEsm Veeb 08, 2010 7:12 pm

Meie kuts hakkas sööma täiskasvanu toitu ,kui sai aastaseks.Toiduks Royal Canini French Bulldog.
Tagasi üles Go down
Prantslane

Prantslane


Postituste arv : 13
Age : 39
Location : Saue vald
Registration date : 10/05/2009

Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?   Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Icon_minitimeTeis Veeb 09, 2010 9:49 am

See on Royali klassifikatsioon - Starter ja Junior. Advance'il on klassikaliselt Puppy (2-12 kuud) ja Adult toit. Mina annan praegu siis puppy, ehk kutsika toitu. Kuna kutsikas antakse tavaliselt 2 kuuselt ära, siis ei ole starterit võimalik üldse anda ju, kui sa just ise aretaja/kasvataja pole.

Aga kuidas see välimuses peaks kajastuma, et on vaja anda kutsikatoitu? Ta on mul väga hea isuga ja kaalub ka rohkem kui võib-olla peaks (12kg). Samas on ta heas toonuses ja mitte paks. Eeldan, et täiskasvanu toit on ka madalama kalorsusega, seega oleks ehk mõtekam seda andma hakata?
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Postituste arv : 61
Location : Tallinn
Registration date : 06/01/2008

Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?   Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Icon_minitimeTeis Veeb 09, 2010 10:38 am

Sellisel juhul ma arvan, et võiks juba küll minna Adult toidule üle.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/rewaliakennel/
Sponsored content





Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?   Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Millal hakata prantslasele täiskasvanud koera toitu andma?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» millal ja kas paaritada
» koera iseloom

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Prantsuse buldog :: Toitumine-
Hüppa: