Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Meie sõbrad mopsid.

Go down 
+11
Danny-
Mi
anne
Marianne
Nora
Kätlin
klopsik
ufo
sohvi25
emili
KerliL
15 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeLaup Jan 26, 2008 6:42 pm

Võiksite end siin tutvustada! Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeKolm Jan 30, 2008 8:33 pm

Teen siis ise algust:
Nime ja näopoolest teavad mind siin vist mopsiinimesed enam-vähem kõik. Teistele teadmiseks, nagu ka kasutajanimest näha võib on minule nimeks pandud Kerli, vanust hetkel umbestäpselt 19 noort aastat. Tegelen kõikvõimalike asjadega ja õpin gümnaasiumis, ning hetkel omandan mootorsõiduki juhtimise oskuseid ja teadmisi Wink Nii palju siis minust esialgu.
Loomapidamisest:
Oma peres olen ma ainus kirjeldamatu loomaarmastaja. Ema kohta seda öelda ei saa, seega nii nagu arvata on minugi koju enamik loomi kas toodud või seni lunitud, kuni tulemus käes. Nii on mu juures viimase 9 aasta jooksul elanud päris mitu elukat. Esimesena osteti mulle merisiga, peale seda kääbusküülik, siis tõin koju siiami kassi, kes viibis meil ajutiselt ja peale seda veel ühe siiami kassi, kes on siiani meie täieõiguslik pereliige.
Lähemalt siis kassist:
Miku on meil pisut krants-kass, kelle ema käis jooksuajal jooksus ja nii sündisid pisikesed siiamikiisud valgete käpaotstega. Muus osas siiam, mis siiam ja ilmselt maailma kõige sõbralikum siiam, kes ei hammusta ja ei tee muid tempe. Moksust rohkem SIIN
Koerapidamine:
Koera olen ma pidanud hetkeseisuga täpselt 2 aastat ja 29 päeva. Oma esimeseks koeraks valisin mopsi. Miks just mops, ärge küsige, nii lihtsalt läks Very Happy Mõmmil on passis nimeks Grisli, sellest edasi aretades ongi ta nüüd Mõmmi. Me vahest ütleme talle Pähkel ka, aga see on juba inside joke, ehk kunagi suvepäevadel jagan seda teiega Wink. Vanust on Mõmmil täpselt sama palju, kui minul koerapidamise kogemust. Mõmmil on ette näidata siiani vaid üks näitusetulemus, selleks SP1. Muidu armastab ta palju süüa, palju mängida, saab aru (kahjuks) eesti keelest- ja väga selgelt muuseas, kui asi puudutab sööki või autoga sõitmist tongue .. ja on muidu lõbus mops. Muide, kes veel ei tea. Mõmmil on oma fännklubi ka ja oma pildiga t-särk, kes osta tahab- kribage geek Mõmmil jällegi on oma nurgake SIIN
Ja mis ma muud oskangi öelda- tegin otsa lahti Smile
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeKolm Jan 30, 2008 10:43 pm

Tere!
Mina olen mops Emili.Märtsis saan 3aastaseks.Elan koos oma vanema"õega",kes on kollane labrador.Tema nimi on Forest Fan Holly.Veel elavad meie kuudis mõned kahejalgsed,aga kõige tähtsam on mulle perenaine Kristina. Aga nagu õige mops ikka armastan ma absoluutselt kõikkkkki!
Nüüdseks olen ma noor ema!Detsembris sündisid mul imelised poisiklutid.Muidugi Tartust Jansson vastutab ka ikka nats.Poisid on väga tublid ja suured mürgeldajad.Kristina laseb neil ju ka igasugu pättust teha,ma küll üritan neid korrale kutsuda,aga igakord ei lähe see läbi.Eks ma hakka neist nats väsima ka.Muidugi Kristina jätaks nad kõik meie kuuti elama,aga peremees Tiit on tark mees ja kutsub oma naist korrale.
Muidu on mul super hea elu,sest ma ju selle karja juht,omast arust.Kamandada mulle hirmsasti meeldib!
Tervitan kõiki mopse Very Happy


Viimati muutis seda (Reede Veeb 01, 2008 11:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeKolm Jan 30, 2008 10:51 pm

Räägin siis ka paari sõnaga oma elust-olust.
Loomad on mulle alati meeldinud aga minu esivanemad arvasid et korteris ei lähe see mitte. Kuna valisin elukutseks sellise graafikualuse töö siis arvasin et ega koerapidajat minust ei saagi. Olen nimelt haiglas õde. Nimi on mul Kristi ja vanust juba ilmatuma palju, 30 aastat tervelt.
Otsustasin siis ühel päeval et ilma loomata elu pole ikka see mis peab ja võtsin meile kassi. Pärslase. Nimi Sissi. Tõeliselt hea kass, aga no ei ole ju koer Very Happy
Sõbranna peab kahte taksi ja arvas et kui ma ikka ilma koerata ei saa no siis ta võtab minu koera hoiule kui ma töötan. Otsisin siis tükk aega ja leidsingi endale, suhteliselt juhuse peale mopsi. No et oleks ikka kassiga ühte nägu Laughing Passi järgi Doora, aga kutsutakse ka lühidalt Do-ks. Sai äsja viie kuuseks ja sellega ka minu koerakogemused lõpevad, aga arenen koos koeraga Smile
Ja veel kuulub minu kodakondsete hulka üks tüdruklaps, kohe varsti seitse aastat vana. Vat nivisi sis. Smile
Tagasi üles Go down
ufo

ufo


Postituste arv : 17
Registration date : 13/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 4:23 pm

Meie pere mopsidest siis ka paar sõna:
nr.1 nii meie peresse tuleku poolest, kui bossi staatuse poolest- Ufo, kes on vaatamata oma juba soliidsemale eale (kohe 3 aastat) ikka väga vigureid täis geek
Lisaks temale on must tüdruk Baila, kes tuli meile Prantsusmaalt, tema on kahe aastane ja on Ufo pealt pahandused kõik ilusti selgeks saanud.
Lisaks on ka minu emal mopsi-poiss Samourai, kellel tibid aeg-ajalt külas pead segamini käivad ajamas Cool
Koeri on meie peres peetud alati, aga mopsi tõbi on nüüd meid kõiki vallutanud ja ei kujuta elu ettegi ilma nendeta.
Kõigile mopsude palavad tervitused ja Ufo poolt veel eraldi tervitused õde Emilile!
Tagasi üles Go down
http://www.ufland.pri.ee
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 9:21 pm

Õde tervitab vastu ja ootab teid külla! Very Happy
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 9:26 pm

Tere kõik see mopsi pere!!!!
Minu nimi on siis Maarja ja elame oma pere ja muude loomadega Saaremaal. Otsus just mops endale võtta tuli peale pikka ootamist ja kaalumist,ei suutnud suurt Mopsi soovi vaigistada ei rott ega kass. Nii siis on meie poisu nyydseks 9 kuune ja elab tõsist saarlase elu. Palju puid ja mereääres luusimist. Seltsiks pere, ja päevi sisustab pärslase moodi kass Peeter cat .
Nimeks on meil Kevin aga vahel hüüame ka Kennuks. Seda viimast kasutab eriti kutsu väike seltsiline ja mänguasjadega varustaja Sofia Maria,meie 6 aastane tütar. On kiire taibu ja kiire õppimisega koer,aga nagu perenaine nii ka koer,teeb seda ainult siis kui tahab või kui millegi heaga meelitatakse. cheers
Lühidalt meie kohta kõik aga kui kunagi kohtume siis suhtleme vabalt,nii mina kui Kevin. Razz
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 10:00 pm

Teritused väikevennale! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kätlin

Kätlin


Postituste arv : 49
Age : 38
Location : Tallinn
Registration date : 28/02/2008

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeNelj Veeb 28, 2008 12:09 pm

Meie peres kasvab eelmise aasta augustist 9 kuune mops Mia.

Miks mops? Kunagi sattusime kokku meie kortermajas ühe mopsitüdrikuga, kes oli täiesti teistsugune kui tavalised koerad! Ülirõõmus ja -energiline Very Happy Hakkasime kaaluma et äkki võtaks ka endale mopsi, mida rohkem me erinevaid pilte ja videosid mopsidest nägime, seda rohkem hakkasime mopsi tahtma! Nö armastus esimesest silmapilgust Wink

Võtsimegi Bulltoy ühinguga ühendust ja varsti toodi meile Leedu kasvatajalt Mia. Hämmastav oli, et Mia ei võõrastanud ega kartnud, meie ja oma uue koduga sai hetkega sinapeale.

Me pole mitte kordagi kahetsenud, et mopsi võtsime. Maailma parim koer ja armsaim tibuke kasvab meil kodus! Ta on meile nagu oma laps I love you Magab meie voodis ja ALATI pea padja peal, keha teki all, nagu meie Wink
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeLaup Märts 22, 2008 9:42 pm

Maarja pane Petkast paar pilti, ta on nii vahva Very Happy (või saada mulle ja panen ise)
Tagasi üles Go down
Nora

Nora


Postituste arv : 45
Location : Tallinn
Registration date : 07/03/2008

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeLaup Märts 22, 2008 10:47 pm

Minu nimi on Nora ja olen 3 ja poole kuune mopsiplika.
Paar nädalat tagasi tegin pika autosõidu Riiast Tallinnasse oma uute omanike juurde. Mulle hakkas siin kohe meeldima, tahan hästi palju mängida, joosta, musutada, närida, süles istuda ja köögis koos perenaisega toimetada Smile Kaili arvab, et olen üks suur paharett, armas rõõmupall, nunnukene, kullakene mopsukene jne jne... Razz
clown
Tagasi üles Go down
Marianne

Marianne


Postituste arv : 3
Age : 40
Registration date : 11/02/2008

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Tere-tere   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 10:37 pm

Meie pere kõige uuem liige on 3 kuune ja 15 päevane mopsipoiss Bosse.
Selle koerapõnni sees elab 2 täiesti erinevat tegelast. Üks, kes tormab pööraselt mööda tube, ise ka õieti teadmata kuhu poole järgmisel hetkel pöörata. Ja teine pool on imearmas rahulik tegelane kes sülle ronib, oma väsinud peanupu su peale toetab ja vaikselt norisedes tundide viisi magada võiks.
Korralik memmekas, kes peab iga sammu üle kontrollima, kuhu minnakse või mida tehakse, et jumala pärast tema millestki põnevast ilma ei jää. Ning samas isepäine uitaja, kes alles siis sulle tähelepanu pöörab kui maiusega meelitatakse Very Happy
Tõeline musihoolik, kes peab arvet muside üle, mis siin majas antakse ja loomulikult peab tema kõige rohkem saama ja kui vabatahtlikult ei anta siis võtab vägisi, kasvõi varahommikul kui pererahavs veel magada üritab Laughing
Tagasi üles Go down
anne

anne


Postituste arv : 7
Registration date : 28/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeEsm Märts 24, 2008 12:48 am

Väga lahe veel üks mopsipoiss nimega Bosse Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeTeis Märts 25, 2008 4:24 pm

Kas te teate, et Doora on meie mõmmi venna laps? Cool
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeTeis Märts 25, 2008 5:21 pm

Mis sa räägid, isegi mina pole kuulnud Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeTeis Märts 25, 2008 5:29 pm

No kui Doora on Stefani laps, siis on küll nii Razz
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeTeis Märts 25, 2008 8:09 pm

No näedsa, me ka sugulased Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeNelj Apr 24, 2008 11:55 am

Meil on uued kodu st kontoriloomad- linnud. Nad küll elavad kontoris, et kass neid nahka ei pistaks, kuid siiski saagem tuttavaks Jobudega:
Meie sõbrad mopsid. Pictur14
Meie sõbrad mopsid. Pictur15
Meie sõbrad mopsid. Pictur16
Tagasi üles Go down
Mi




Postituste arv : 15
Registration date : 07/03/2008

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeLaup Mai 03, 2008 1:12 am

Tere! Meil peres ( peale hurtade Laughing ) kohe-kohe 4a saav mopsik Uma ja väike kopsik-mopsik Flintstyle kennelist. Loodan, et kunagi võetakse ka meid Bulltoy klubi liikmeteks ja saame ka mopsikutega seonduvast osavõtta sunny
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeLaup Mai 03, 2008 12:12 pm

T¹auki!
Tule homme Umaga ¹nelli koerteplatsile jalutama.Saba sa veel kaasa ei saa võtta aga hurdad ja Uma on ju oodatud! Very Happy
Tagasi üles Go down
Danny-

Danny-


Postituste arv : 1
Registration date : 05/08/2008

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeTeis Aug 05, 2008 11:49 pm

Tere, minu nimi on Karit ja nüüd olen ka mina õnnelik mopsiomanik Smile
Mopsipoiss on praegu kolmekuune ja siiani väga tubli, pole ta erilist pahandust veel teinud ja kodunes ka ilusti. Ta tuli meie koju üleeile ning saime ta Lakifanist. (siinkohal tervitused sealsele pere- ja loomarahvale Smile )
Mopsil on paberite järgi nimeks Lakifan Dominique Brave, kuid kodus on ta meil lihtsalt Danny. Danny elas koju tulles üle tervelt 4 tunnise sõidu väga tublisti, ei teinud teist nägugi , et ta autos oleks olnud Very Happy istus minu süles ja magas või siis näris enda mänguasja. Veel on meil loomadest kodus kaks hamstripreilit , nende nimeks on Kreemike ja Lagrits Very Happy
Dannyle ei meeldi üldse üksi magada, ikka roniks kaissu, sööb ta ka juba päris hästi. Üksi talle eriti olla ei meeldi, kui ma lähen kasvõi teise tuppa natuke kauemaks ja ta mind mõnda aega ei näe hakkab ta niutsuma, aga loodame, et see kasvab temast pikapeale välja, ma harjutan teda vähehaaval üksinda olema. Üritan teda mitte väga palju ära hellitada, kuid siiani pole see eriti veel õnnestunud Very Happy
Palju tervisi siis ka kõikidele mopsidele minu ja Danny poolt ! flower
Tagasi üles Go down
Nora

Nora


Postituste arv : 45
Location : Tallinn
Registration date : 07/03/2008

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeNelj Okt 16, 2008 11:25 am

Väga vahva on neid postitusi siin lugeda Smile
Andke endast aga julgemini märku! Minu jaoks on Nora ideaalne koer ja ma poleks iial uskunud, et mu mopsiarmastus nii palju muudkui kasvab ja kasvab ja kasvab ja ......
Tagasi üles Go down
liisika

liisika


Postituste arv : 27
Age : 37
Location : Tallinn
Registration date : 15/11/2008

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Liisu ja Johnny   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeNelj Dets 04, 2008 11:44 am

Mina olen Liis, 21 aastane ja nühin koolipinki Very Happy Õpin maksundust Idea
Armastus koerte vastu on mul alati suur olnud. Enne mopsi on mul lapsepõlves 2 nö hundikoera olnud, kuid armastus just mopside vastu tekkis nii mõni aasta tagasi cheers
Johnny (Moby-Doo Ellsworth Bumpy Johnson) on sündinud 11.05.2008 ja ta on pärit kennelist Moby-Doo (Ida-Virumaa, Püssi). Johnny emme Tasja (samuti must) viidi paaritumiseks Saksamaale, nii et issi on meil hetkel sakslane, kes kutsikana imporditi sinna Rootsist. Issi on ka meil must.
Johnny on iseloomult väga väga sõbralik lol! , ja minu süü tõttu vist natuke memmekas ka Very Happy
Oma naljade, veidruste ja muidugi ka lollustega suudab ta meid iga päev naerma ajada:D
Siit näete pilte:
http://et.uniteddogs.com/dog/bumpyjohn
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeNelj Dets 04, 2008 12:40 pm

TERE LIIS!
Küll on kena,et ennast ja Johnnyt tutvustasid.Väga kena poiss sul kodus.Aga eaga Tasja koledaid lapsi sünnitada oskagi.Ta ise ka väga kaunis mops.JÕUDU JA TEA KÕIK MOPSID ON NATUKE MEMMEKAD.Kui mops meie ellu tuleb siis lihtsalt peab teda hellitama sest ega mops ei ole lihtsalt koer ta on midagi enamat! Very Happy
Tagasi üles Go down
liisika

liisika


Postituste arv : 27
Age : 37
Location : Tallinn
Registration date : 15/11/2008

Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitimeNelj Dets 04, 2008 10:06 pm

Jaaa, Tasja tegemistele on pöialt hoidnud juba sellest ajast, kui ta täitsa tita oli Very Happy Kuna Moby-Doo mu sõbranna ema kennel siis tänu nende koertele mu mopsiarmastus alguse saigi Very Happy ja see oln küll õige, et mops rohkemat,kui lihtsalt koer:D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie sõbrad mopsid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie sõbrad mopsid.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» millega toidate
» mopsid kokku!
» Flintstyle mopsid!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: