Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Meie sõbrad mopsid.

Go down 
+11
Danny-
Mi
anne
Marianne
Nora
Kätlin
klopsik
ufo
sohvi25
emili
KerliL
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 04, 2008 10:51 pm

Edu teile!
Tagasi üles Go down
Anneidog

Anneidog


Postituste arv : 3
Age : 42
Registration date : 18/02/2008

Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 10, 2008 11:16 pm

Tere! Mina olen mops Oskar. Mul on kolm venda Eddy, Bosse ja Vasja. Ma sain eine 1 aastaseks Smile Ma kasvan toredas kodus. Ma olen eriline oma kasvu poolest ja mul munad on kõhus Embarassed aga selle poolest olen väga energiline, armas, julge kuts Laughing
Tagasi üles Go down
Franky

Franky


Postituste arv : 17
Location : Rakvere
Registration date : 25/03/2009

Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Franky   Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 30, 2009 12:55 pm

Tere,olen väike vilgas tegelane.Minu täis nimi on MobyDoo Franky Five Fingers,kuid lühemalt kutstuakse mind lihtsalt Franky.Olen 3,5 kuud vana.Elan Rakvere Linna lähedal suures majas ,mida püüan jõudumööda lammutada .Olen rahvamees ,seltsin kõige ja kõigiga.
Tagasi üles Go down
mopsuke




Postituste arv : 1
Registration date : 27/04/2009

Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Icon_minitimeEsm Apr 27, 2009 3:50 pm

tere ma olen kaira käin 5 klassis pole veel mopsi aga varsti saame. tahtsin küsida kas keegi armas mops elab rakveres ka Question tahaks kellegagi vestelda selle tõu headest halbadest külgedest
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Icon_minitimeEsm Apr 27, 2009 6:38 pm

Tere kõigile uutele vahepeal!!

Kaira: Sa võid ka minule kirjutada, kuigi elan Tallinnas. Ehk saan sind aidata. Minu e-mail on kerli@bulltoy.ee. Jään ootama. Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie sõbrad mopsid.   Meie sõbrad mopsid. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie sõbrad mopsid.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» millega toidate
» mopsid kokku!
» Flintstyle mopsid!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Mops :: Muud jutud-
Hüppa: