Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!

Go down 
+4
anne
sohvi25
emili
KerliL
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 10:05 pm

Issand kui lahe! Me mõmmiga tuleme muidugi kiikuma, see ta lemmik asi Very Happy
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 11:41 pm

Sohvi on täna nii haige et ei suuda vestlusestki osa võtta, katsun homseks tööleminekuks ornungisse saada ja kaen teid uuesti pühapäeval Very Happy
Aga väga põnevad koerad on teil, kes saunas, kes kiigub, ma pole veel andeid avastanud, peale selle et kui mingi vidin ( uus pesu või kaelarihm) külge riputada siis Doora käib peeglist vaatamas Very Happy
Tagasi üles Go down
Piret-Karin

Piret-Karin


Postituste arv : 10
Registration date : 27/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 11:07 am

Tore, teid siin jälgida jah... Meie Nupsik on ikka Mõmmikuga võrreldes täielik "äpu". Vahepeal tundus mulle ,et tal on lausa sotsiaalne peetus aga ta lihtsalt ongi sellinie "tõre" ja omaette. Mängib ta meiega küll aga late sõbrad kipuvad teinekord talle alla jääma ja siis on vaja teha selitustöööd aga seda kuni järgmise korrani...Sest mopsikutel on tegelt ikka väga palju jõudu ja lapse tõmbab, lükkab ikka vabalt pikali. Ja kuidas ,Kerli, sul see Mõmmik kiikumise avastasMeie Nupsik sõidab suvel heameelega mul ratta korvis väga uhkelt ja mugavalt.
Ja see sokivargus muidugi jah.. ja "sokitoti" mõte on tõesti tore.
Kas homme, pühapäeval saadakse kokku ka? Sest meil on transpordiga probleeme ja kui haigused liikvel siis väga ei tahakski tulla Smile
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 1:12 pm

Keegi pole mulle midagi selle kokkusaamise kohta kirjutanud, ilm on ka rõve. Haigusi ma kardan, mina ei lähe. Eks need, kes nõudsid mingu siis Very Happy Mõmm avastas kiikumise siis, kui me endale ostsime aiakiige maale. Ja seal ta kiigubki ja magab ja uuristab pesa. Jõudu on neil tõesti palju ja ma peaks veel mainima, et mõmmile meeldibki laste juures see, et neid saab taga ajada ja ümber lükata Very Happy

Edit: Praegu me noolime Saaremaa juustuviinerit.
Inimloomadele infoks: Prismas on praegu müügil imehead, õhukese koorega ja magusad PLOOMID, minumeelest Hispaania päritolu, aga kindel pole.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 3:27 pm

Ilm on jah väga kole ja ega seal sopas olemine ei meeldi vist kellegile!Meie ka ei lähe,tuleb kevad ära oodata!
Tagasi üles Go down
anne

anne


Postituste arv : 7
Registration date : 28/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 5:23 pm

Ei lähe meiegi.Kardan ka neid koledaid haigusi ja pärast ülepea sopased.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 7:06 pm

Ploomid on hoopis Aafrikast Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 11:22 am

Aitan Kristinal paar pilti Fabist üles panna. Mulle meeldib see käbiga versioon Very Happy

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 P3100610
Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 P3100611
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 12:10 pm

Musi sulle Kerli!No onju mopsid nii nunnud!Fabi käis esimest korda väljas nendel piltidel.Õues tundis ta ennast väga hästi,meil ju hoov käbisi täis,nüüd ka tuba!Kahjuks laupäeval läheb Fabi päriseks oma koju,no küll ma siis töinan! Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 3:07 pm

emili kirjutas:
Musi sulle Kerli!No onju mopsid nii nunnud!Fabi käis esimest korda väljas nendel piltidel.Õues tundis ta ennast väga hästi,meil ju hoov käbisi täis,nüüd ka tuba!Kahjuks laupäeval läheb Fabi päriseks oma koju,no küll ma siis töinan! Crying or Very sad


Mina tahaks veel Fabit näha! Helistasin sulle, aga ma ei tea, kus sa oled, et sa telefonile ei vasta Very Happy

Edit: Käidud. Staarihakatise pildid leiab tema isiklikust albumist
http://public.fotki.com/KerliL/amore-sincero-fabio/
Ja üks pildike neile, kes tervet albumit läbi ei viitsi vaadata:
http://images31.fotki.com/v1097/free/735a3/1/1087659/6020739/Picture042-vi.jpg?1205685011


Mõmmi oma tibuga:
Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Pictur13
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 7:55 pm

HAHAHAHA:D Ma praegu alles märkasin, et vana kõuts jalutab ka seal tagapool Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 8:48 pm

Tänks,et külastasid meid!No vägev mees tilluke tibu hambus!Ei tea kumb ongi nuntsum tibu või mõmmi!Ju ikka mõlemad!
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 9:13 pm

Vaatasin pilte,küll on kenad!Tubli oled ja aitäh!
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 9:27 pm

Mulle meeldib see, kus Fabi on Emiliga köögis, tagumikud kaamera poole ja vaatavad sinule otsa, aga sa ei jäänud pildile Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 9:35 pm

kuule mul jäi ka see pilt silma!Väga sksid taguotsad!Emili ja Fabi järavad teie toodud konti,nii lahe!
Fabi teeb iga õhtu nii bounce
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 9:38 pm

Seda konti võid julgelt anda, sealt on rasv välja pigistatud. Dieetkont, mõmmi lemmik Laughing
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 9:46 pm

Lugesin jah pakendilt,et rasvavaba,sellepärast andsingi!Järamist alustas Fabi ja nüüd naudib Emili!Neile väga meeldib!Kust sa selle kondi ostsid,tundub väga asjalik,ei ole rasvane ja see on väga hea!
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 9:48 pm

Sõpruse pst. Hüper Rimi loomapoest. Neid peaks Laagri Maksimarketi loomapoes ka olema. Rohkem pole kuskil näinud. Seal on pisemaid ka, et kui sa tahad ja ise linna ei satu, siis minul on see Rimi kodu lähedal ja võin ju läbi hüpata ja osta sulle. Wink
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 9:56 pm

Ma uurin praegu suvepäevadeks veel kohti, sest Paunküla ei ole ikka veel vastanud ja telefonil neid kätte ei saa.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 9:56 pm

Arvan,et sellest kondist jätkub meile tükiks,tükiks ajaks!Kui kaua Mõmm seda konti närib?
Nii tahaks juba kevadet,siis saaksime kõik kiikuda ja grillida,kiikuda ja grillida jne.
flower
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 10:01 pm

uuri,uuri!
Mul on internet nii aeglane,et sina jõuad juba igavust tunda enne ,kui minult vastus tuleb!Vääääga nõme!
Mis kohti sa veel uurid?Palju osavõtjaid kirjas on?
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 10:03 pm

Mõmmi närib 1-2 kuuga ikka ära, ega ma täpselt ei tea. Ma vaatan neid, mis on harjumaal. http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/ARI/Turism/Kampingud/ Silma jäi Kõrvemaa Puhkekeskus, see on armas koht, olen seal käinud, aga eks neid peab uurima... Ma ei julge enam suvepäevade teema alla kirjutadagi, ma ainult tean, et tahetakse, et on Harjumaal, aga mis koht, see vist kedagi ei huvita. Praegu on kirjas lisaks meiele umbes 3-4 inimest.


Edit: Kuivoja puhkekeskus on ka selline vaikne kohake, aga seal on neil suur koer (ketis küll), aga sinna ei lubatud koera kaasa võtta.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 10:10 pm

Nii, nüüd mulle meeldib Kõrvemaa ja Aegviidu Puhkebaas (seal lemmikloom 50.-, aga seetõttu kindel, et lubatakse Very Happy) Vaatasin Nelijärve puhkekeskust ka, mis sellest arvad? Aga seal lemmiklooma majutus 100.-, ei tea kas pistetakse puuri või saab ikka peremehega ühes toas magada Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 10:23 pm

Jah,see Kuivoja jaäi mulle ka silma,aga ilma koerteta on nagu nadi minna!Suvepäevad ilma kutsadeta,hea nali,onju!Tegelikult kui tulijate arv ei ole täpselt teada,siis on jube halb kohta valida!Küsi Sirje käest,mis sellest Pullikülast saanud on.See oli muidu hea koht,kuna kämpasi oli palju.Söögi võib ju ise kaasa võtta!
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 10:30 pm

Pulliküla ei pidaavat enam tegutsema Sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Varia :: Varia-
Hüppa: