Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!

Go down 
+4
anne
sohvi25
emili
KerliL
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 11:50 pm

Tere Sohvi.
Meil on Mõlemal Mopsid,nii et me oleme ikka nagu sugulased ja mõttekaaslased. Igastahes kui tuled anna teda,saame kokku ja juttu jätkub kauaks. Olen siin kyll vähe sõnavõtnud aga kylastan seda foorumit igapäev,nii et hoiame sidet ja kylla võib tulla millal iganes. Very Happy
Kuidas teil tervis on ja kui vanad te nyyd oletegi Embarassed
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 11:54 pm

Kristina
Tere ka... See on nüüd,mis siin kõrval on ,üks viimaseid pilte meist.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 12:09 am

Tere Maarja!
Väga nunnud olete!Tore,et päev korda läks!Äkki teeks suvepäevad hoopis saarel?
Mis piletitest jutt,ei saanud praegu aru?! Surprised
Kevini mordotska on väga sarnane õde Kristeliga,kes pesitseb Moskvas,i govorit po ruskij! Cool
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 12:52 am

Tegin täna ka Kerlile ettepaneku et teeme Saaremaal need suvepäevad,keset kadakaid,mõte pole ju paha...
vaata see meil mis sa mulle saatsid,see ju pakkub mulle mingeid võimalusi võita.
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 1:01 am

See meil vist mingi eksitus,ei mäleta täpselt,mis sulle saatsin.Pole ka oluline,kustuta ära.Ega seal midagi tähtsat polnud!
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 1:16 am

ok ,juba kustutatud... bounce
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 8:10 am

Klopsik! Doora elab muidu hästi, ootame karvaksvu, hetkel üks külg suht kiilas. Vanust peaaegu 7 kuud hetkeseiduga.
Igatahes annan teada kui saare peale tulen, esimese hooga lähen kuhugi Leisi kooli või midagi sellist Rolling Eyes Seal üks juntsu lõpetab kooli ära Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 10:56 am

Sohvi kuule, sätime sõidud ühele ajale Cool
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 11:36 am

Tere hommikust!
Minu hommik algas täna nii:Fabi otsustas kl.06.00,et vanaema kristinal on soeng täitsa moest ära ja hakkas seda modelleerima nii hammaste,kui küüntega.Kujutage ette kui teravad on kolmekuuse kutsika hambad!Peale soengu valmimist arvas ta,et ka nägu nõuab niisutamist,eriti silmad!Fabi arust niisutamiseks kõige paremini sobib tema tatt ja seda mugav keelega näkku kanda!Ema Emili oli üleni teki all peidus,kuna tema jaoks on kl.06.00 alles sügav öö.Poja kuulis ainult ema nohinat ja otsusts,et mamps tuleb üles otsida ja kukkus kaevama nii,et tekid lendasid!
Pidingi üles tõusma ja lapsega mängima minema,uue soengu ja noorenenud näoga! Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 12:03 pm

Emili! Tõeliselt tore elu teil Very Happy Meil küsib Doora niimoodi hommikuti õue ( seda et ise küsib juhtub jube harva) et kaevab mul peas ja teeb soengu ümber. Aga täna öösel oli üks rist ja viletsus vaene Doora ei saanud üldse aru miks ei magata keset ööd, läks lõpuks nurka ja tukkus seal. (Laps haige ja oksendas kogu öö) Nüüd Doora magab Very Happy
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 12:04 pm

Kerli! Meil on teadaolevalt start 21 juuni mingil väga hommikusel ajal ja meiega liitub veel üks taks. Kui see teiele sobib siis olen vääääääääga rõõmus Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeNelj Märts 20, 2008 5:49 pm

Ma usun, et ikka sobib Wink
Tagasi üles Go down
Nora

Nora


Postituste arv : 45
Location : Tallinn
Registration date : 07/03/2008

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeReede Märts 21, 2008 6:55 pm

Küll on tore teie vestlust siin lugeda. Endal on nüüd paar nädalat juba kodus imearmas mopsiplika, kelle üks lemmiktegevus peale "emme-issi" sülle ronimise on täpselt samamoodi sokivargus! bounce
Kas keegi mopsik muidu Kristiine kandis ka elab? Oleks vahva mõnikord koos jalitama minna!
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 22, 2008 12:14 am

Tere Kõik see pere Laughing . Tere Nora,palju õnne ja tere tulemast Mopsi inimeste sekka. Jõudu ja edu teile,ja palju tervist ka.
Kõigile ka ilusaid värvilisi munadepühi.... Very Happy
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 22, 2008 12:20 am

Pühi kõigile!
Kuule Klopsik, kas sinu mops on ka lõua alt kiilakas või mulle pildi pealt ainult tundub nii?
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 22, 2008 11:48 am

Klopsiku Kevin ei ole päris kindlasti lõua alt kiilas,tal on lõua all lihtsalt tumedam karv.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 22, 2008 5:37 pm

Ise katsusin Kevini lõuaalust. Ei ole kiilakas. Ausalt.
Ma olen nüüd back in da action ja tagasi Saaremaalt. Nii kurb oli sealt lahkuda. Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 22, 2008 9:32 pm

Nora, sa võiksid end mopside alafoorumis ka tutvustada, et kes mis ja kuskohast, nii vahva oleks teada! Wink
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 22, 2008 10:00 pm

Jumal tänatud et kiilas pole, pildilt vaadates tundus samasugune nagu minu Dooral, aga tema mul vist tumedanahaline ja kiilas ka Very Happy
Tere tulemast Norale!
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 12:32 am

Tere,kõik see pere.
Ootake nyyd,ma ei saaaru miks mu Mops peaks kiilakas sealt kurgu alt olema. Hea et Kerli käis ja hindas meid ära. Aitäh veelkord Kerlile.
Olen ise homme tööl aga õhtul klikkan siia ja vaatan kas keegi mune ikka ka värvis...
Tsauki bounce
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 10:10 am

Sohvi ma vannun sulle, et Doora kasvab ka karvaseks. Ja tead, meie mõmmile kasvas peale seda ravi üldse topeltkarv Very Happy Aga meie värvime küll täna mune laisa inimese kombel sibulakoortega ja nagu kombeks siis Mõmmakas-Põmmakas poseerib alati munakorvi kõrval. Vaatame, kuidas täna välja tuleb. Õhtul panen mõmmi kõige esimese lihavõttepildi ka teile vaatamiseks Very Happy
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 11:19 am

Oi Kerli sa oled nii armas, aitähh lohutamast Very Happy
Kõik mis puudutab lapsi ja loomi, ma olen nii paranoiline Shocked
Hoiatus! Ärge küünelakiga mune värvige, minu laps värvis, ei ole suurem asi, maitse ma mõtlen Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 1:06 pm

Tahate nalja kuulda Very Happy Mina nägin täna või eile või mingi öö unes, et Kristinal on JÄLLE internet kadunud. Panete te tähele, et teda pole tükk aega siin olnud? Äkki ongi kadunud Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 1:07 pm

Kurat! Kus hundist räägid.... Laughing
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 1:17 pm

internet oli ka kadunud,aga tegelik vaikimis põhjus on hoopis lihtsam.Käisin eile sünnal jõin konjakit ja tõmbasin vesipiipu ja mul on täna väga paha olla!Sünna oli väga lahe.
Üldiselt olin eile nats kurb,kuna minu kallis Fabike läks päriselt oma koju ära.Noh ja ,siis suurest kurvastusest oli ju vaja napsu võtta!Öäk,kui paha mul on!Alkohol on ikka tarkade inimeste jook,aga mina lol!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Varia :: Varia-
Hüppa: