Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!

Go down 
+4
anne
sohvi25
emili
KerliL
8 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 7:45 pm

Noh nii me ainsad elus hinged. Siia kirjuta kõik oma mured. Olen sulle alati toeks Very Happy


Viimati muutis seda KerliL (Püh Märts 23, 2008 1:07 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 7:57 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nii tore,nii tore,nii tore!Sa ikka oskad üllatada!Kuidas Mõmmi tervis?
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 8:04 pm

Mõmmi elab väga hästi, ta praegu otsib oma valget konti ja on pisut nördinud, et ei leia seda. Aga tead ega mina ka ei aita teda, ta võiks vahest ise ka oma eluga hakkama saada. Muudkui sööb, s*tub ja varastab sokke. No tõesti.
..Aa hetkeline olukord näitab seda, et ema siiski halastas ta peale ja tõi selle kondi.. Ja siit tuleb otsereportaa¾:
Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Pictur10

Vabandan, et pidid nüüd nii kaua ootama, aga ma siiski otsustasin illustreeriva materjali panna, muidu sa ei usuks ju Very Happy

Ma juhin veel tähelepanu, et vasakul märkad sa Ilu ja tervise ABC'd, mida mõmmi argipäeviti lugeda armastab ja paremal näed üht õnnetut sokki, kes taaskord on ila sisse uppunud, must ja räpane ning ilmselt igaveseks kaotanud oma paarilise Razz
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 9:25 pm

Nii lahe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Huvitav kas see sokkide vargus on tõuomane? Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 9:46 pm

Jaa. Tuleks ära märkida, et (ilmselt) terve Mõmmi suguvõsa kannatab selle vaimse ja füüsilise häire all ja kahjuks ei ole aidanud ükski ravi. Samuti ei tööta mustade sokkide asendamine puhastega või mõni muu petekas. Mida räpasem seda parem. Kusjuures Mõmmi omandas oskuse neid ka jalast ära rullida. Kahjuks mul on nüüd palju sokke mis on paaris heleroheline tumerohelisega, kollane oranziga, roosa lillaga jne. Väga tihti tuleb ette, et lähen kooli kaks eri värvi sokki jalas. Ja kes peaks mulle tasuma kõik selle aja ja närvikulu, mis ma raiskan hommikuti sokipaarilisi otsides.
Mulle tundub, et tõuaretuses on kuskil sugulus sokivarraste või pesumasinaga ja sellest on kokku pandud mingi hübriid, kelle ninaehitus on ideaalne haisvate sokkide leidmiseks ja lõualuu kohandunud hästi nende nösimiseks. Jaksu teile mu kallid kaaskannatajad ja võtke teadmiseks, et ei see asi parane Very Happy



Ma tahaks veel lisada kallis Kristina, kui sa seda täna veel loed. Mõmmi käib meil MSNis ja BULLTOY foorumis ka. Kohe klõpsin pildi, teen fotosüüdistuse. Ta on meil ikka staar Very Happy


Viimati muutis seda KerliL (Nelj Märts 13, 2008 9:52 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
anne

anne


Postituste arv : 7
Registration date : 28/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 9:48 pm

Tore tegevus Very Happy
Meie Bossel õnneks sellist kommet pole olnud Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 9:56 pm

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Pictur11
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 9:59 pm

Ma pean mainima et käin ka üsna usinasti siin teie jututoas, nii et pole ainult teie jututuba Very Happy Aga kahjuks pean tööl käima ja tööandja on arvamusel et koertefoorum on kole koht ja blokeeris siinse koha ära Evil or Very Mad Ma täitsa tige kohe.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 10:03 pm

Kole koeravaenulik tööandja Very Happy Ma võin Tomilt küsida, kuidas sa salaja siin käia saaksid Very Happy Igaljuhul oleme siis nüüd 3 aktivisti jutustamas. Mul on ainult rõõm, kui siia rohkem inimesi lobisema tuleb.


Seoses sellega:
Mina, Kerli, annan vande, et ei kirjuta 3 päeva foorumi teistesse teemadesse juhul, kui see pole hädavajalik. Loodan sellega saavutada mitteaktiivsete inimeste huvi meie klubisse ja loodan, et meie muredele vastab üha rohkem inimesi, mitte ainult mõned üksikud kindlad Very Happy
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 10:06 pm

Mulle tundub üldse väga imelik et mopsi- ja bulldogiinimesed nii vaiksed on. Kui hakkasin endale koera otsima siis foorumeid lugedes tundus et mopse polegi õieti eesti vabariigis Shocked
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 10:09 pm

Nojah vaata.. aga ongi see käes, et keegi teine ei räägi ja kui on hea uudis, siis mitte keegi ei kirjuta midagi. Ainult kui on mure, siis kirjutatakse midagi. Ja siis vastame ainult sina, mina ja Kristina ja võib-olla vahepeal veel keegi ja "paneme täiega tarka" ja siis jääb mulje justkui me oleks nii ninad püsti ja maailma kõige targemad ja lõpptulemus on see, et keegi ei usu meid enam Very Happy Mina tean väga toredaid mopsiinimesi meie klubis ka, aga vot ei tea.. järelikult ei ole foorumi-inimesed Very Happy
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 10:14 pm

No kena kui keegigi kirjutab, mõni päev on täitsa vaikus. Ma omaette ka ei oska tarka juttu ajada Very Happy
Aga meil juhtus nii et kass viskas koera kuudist välja ja magab ise seal, vaene koer on kodutu Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 10:20 pm

Aga meie koer ei tahagi kuuti. "Kuulge inimesed! Milleks mulle kuut, kui mul on ju DIIIIIIIIIIIVAAAAAAN! ! ! Lollid olete väää, ronige ise sinna kuuti" Very Happy
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 10:25 pm

No mina kui ontlik koerapidaja ostsin puuri, et no autos sõita. Aga kus sa sellega, loom kisas nigu tapetakse kui autos puuris pidi olema. Seega on puur toas. Magada on muidugi kõige parem voodis, aga puuri saab peitu minna kui rohtu antakse. Või saab sinna vaiba alla konte tagavaraks peita Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 10:29 pm

Meil sõidetakse autos turvavööga, see mis ikka koertele mõeldud on. Aga kuna see ei tundu eriti mugav, siis vahel sõidab istme all kah Very Happy Meil selline tekstiilist kuut, akendega, aknaid saab kinni ka panna ja puha, aga kassile meeldib see jah rohkem, ta varjub sinna vahel koera eest, sest meie Mõmmil on kindel arvamus, et kass va teisejärguline ei tohi kunagi koos perega rahulikult ühes toas olla. Ja siis on meie kass pisut tõrjutud. Mõmmi sõidab talle nagu tank küljepealt peaga sisse ja puksib seni, kuni kass alla annab. Ja meil on siiami kass, kes on maailma kõige leebem kass. Very Happy

Kuri mops ja nunnu kass Cool
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 10:36 pm

Meie pärslane on ikka kuri kass, teda keegi kohalt juba minema ei aja. Doora ikka üritab aga saab kolakat tavaliselt. Autos sõidab koer siiani lahtiselt Embarassed Aga pean need traksid ikka hankima.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeNelj Märts 13, 2008 10:39 pm

Ma soovitan soojalt, et mida suuremad traksid seda parem või ma ie tea ka.. neid peab lausa proovima, sest Mõmm tundis end kahtlaselt ebamugavalt nendes, aga ekspeab uuesti proovima ja vaatama. Tead võibolla need on väikesed meile. Ma üritan ükspäev proovida nüüd nädalavahetusel ja kui on väiksed, siis võin ju Doorale need saata ja mingi odava hinnaga maha ärida. Ja ise ostame suuremad asemele. Mis arvad? Aga enne peab proovima, siis võin pildid ka klõpsida.
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 10:20 am

Poleks üldse paha mõte, need mis ma poes vaatasin olid hiigelsuured, minu koer ikka väga kribu nende jaoks:)
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 8:38 pm

No terekest!Sain lõpuks neti tagasi,kuni see jälle kaob!Meil metsas käib internet jalutamas!
Emili mul ka hull sokivaras ja pastaka pätsaja!Aga mis on tore,et käib koos perega saunas leili võtmas.
Mõmmi pilt nii nunsu!
ahah,sokivaras Fabi(Emili poja,kes mul hoiul)tõi praegu poisi toast soki.Nii see käib,ema pärandab oma lollid kkombed pojale jne.
Kallis Mõmmi te peaksite lausa filmides mängima!Väga edev mees olete!No vähemalt mingis naiste ajakirjaski võiks teie pilt üleval olla!
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 8:53 pm

Fabi on minu nummidus, kõige armsam mopsikutsikas üldse Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 9:14 pm

Tänks!
On küll armas,aga kohutav röövel!Vaene Emili peidab ennast teleka taha,sinna Fabi ei julge minna!Kui Emili ei peidaks ennast ära ,siis ta arvatavasti oleks auklik!Poiss on täielik vampiir ja just kakas keset tuba!Vot selline mees on!
Kui saan interneti oma arvutisse ka tagasi,praegu ainult poja arvuti töös,siis saadan sulle uued Fabi pildid.Saame ka eputada ja edvistada!
Twisted Evil Vot sellist nägu on fabi, kui ta tuurid ülesse võtab!
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 9:45 pm

Mõnus kange kratt Very Happy
Tagasi üles Go down
tiina

tiina


Postituste arv : 112
Location : Tallinn
Registration date : 19/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 9:46 pm

Vabandan, et sekkun, aga muhe on teie vestlust jälgida. Ja see sokiteema lihtsalt nõuab sekkumist.
Meie Klots on samuti hull sokkide peale. Samuti meeldib talle vaatamata kõrgele eale (8 kuud) midagi (eriti armastab minu pehmet hommikumantlit) silmad kinni ja enesesse tõmbunult ludida ... (ilmselt mõtleb siis emme peale). Nii olengi vanad v üksikud sokid "sokirottideks" muutnud: ikka nii, et paar sokki ühe sisse, sõlm peale ja "rott" valmis. Kui juba päris räpaks lutsutatud, siis pessu.
Need on ühed lemmikumad mänguasjad, keda loopida ja püüda ja sasida ja ...
Nõnda siis meilgi on sokid teemaks.
Ilusat elu!
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 9:53 pm

Oi Tiina, see sokirottide mõte on sul väga hea! Peaks ka oma üksikud sokipaarilised rottideks tegema Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 9:57 pm

Aga meie tulime just Emiliga saunast!Istusime laval,nautisime leili ja ajasime juttu.Fabit ei julgenud kaasa võtta,ta ikkagi juba võõras vara!Sa Kerli rääkisid kunagi,et mõmmile meeldib kiikuda,nii et suvel meile kiikuma!!!!
Räägin veel toreda loo Emilist.Kui kõik titad olid meil kodust läinud,siis vaene ema ei teadnud kuidas olla.Esimene öö tõi ta voodisse mänguasju,mis olid tittedest meile jäänud.Järgmine päev,kui talle krõbinaid kaussi panin söötis ta alustuseks mänguasjadel kõhu täis ja alles ,siis sõi ise.Nii armas oli vaadata,aga nats oli kahju ka!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Varia :: Varia-
Hüppa: