Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!

Go down 
+4
anne
sohvi25
emili
KerliL
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 10:33 pm

Tead mina ei saagi praegu lahti neid keskusi!Jälle net jumpsib.Tore oleks,kui need kohad oleks kinnised,ma mõtled,et aed ümber!Siis ei pea koeri passima nii palju!
Ah üks jama värk see otsustamine!Pane enda maitse järgi või küsi mõmmilt,kus talle meeldiks suvitada!

Edit:
Sain aegviidu lahti!Väga ilus!Mulle meeldis!Proovin teisi ka lahti teha!
nelijärvel meeldisid palkmajad!
Pane mu viimased postitused kokku!Muidu raiskan ruumi!

Panin kokku. Kerli.
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 11:10 pm

Ärkasin nüüd jälle ellu. Tulen kindlasti suvepäevadele kui me neid ikka Eesti Vabariigis korraldame. Ainult tohutu palve et lepiks kokku nii kuu aega enne. Mul on töö graafiku alusel ja siis saan vabaks küsida.
Aga pildid on nii armsad, kohe kade olen sulle Kristina. Tited ikka igal kujul lähevad mulle väga hästi peale Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeEsm Märts 17, 2008 12:08 am

Tere!
Tead ma ise niiiiiiiiiiiiiii uhke Emili tittede üle,et seda ei oskagi kirjeldada!Aga seda ma ütlen,et ega see kerge ei ole olnud(sünnitus ja sellele järgnev Aeg).Muidugi töinasin nagu hull,kui kaks esimest kodust lahkusid ja nüüd laupäeval läheb kolmas ka,siis jälle töinan.Õnneks saan uute emmedega hästi läbi ja kõikidel kutsadel on super kodud!
Kuidas su mopsul läheb,kas enesetunne juba parem?
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeEsm Märts 17, 2008 3:20 pm

Doora on vist rohuga ära harjunud, on jälle tema ise. Kihutab ringi ja on üks rõõmurull. Karvutu on endiselt, aga see võtabki aega. Ostsin talle teksakleidi, nüüd nii uhke sellega käib peeglist vaatamas Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeEsm Märts 17, 2008 5:56 pm

Sohvi, ega sa õue minnes koera ei riieta?
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeEsm Märts 17, 2008 11:56 pm

Riietan siis kui sajab ja on tuul, ta väriseb siis. Ja hommikul autosõidul ka, muidu mitte Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 12:04 am

Ära sa teda ,siis enam riieta,kui tal karv tagasi ilusti kasvab!mopsidel korralik aluskarv.Ega see riitamine neile head tee!
Tore kuulda,et Doora tunneb ennast paremini!Jõudu teile!
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 12:26 am

Aitähh. ma tean et neil aluskarv. Ega ma enne ka ei riietanud, aga hetkel tal üks külg suht kiilakas Sad
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 12:32 am

Täitsa arusaadav!pole hullu varsti jälle ilus karv olemas!
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 1:22 pm

Nii mu sõbrad, nüüd peate natuke aega üksi olema. Nimelt sõidan ma täna Saaremaale ja saabun alles laupäeval. Õnneks on mul võimalus internetti kasutada ja kiikan ikka vahepeal siia ka Very Happy Kui keegi pekileiba või midagi saarepärast tahab siis kisage ja ma toon Razz
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 2:07 pm

Head reisi!!!!!!!Mis teed seal saaremal?
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 2:16 pm

Aitäh! Puhkan muidugi Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 2:37 pm

Kas lähed sanatooriumisse närve ravima?Puhka aktiivselt ja kuuleme räägime,kui tagasi tuled! Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeTeis Märts 18, 2008 2:51 pm

Hihii, ei niisama omal käel seiklema loodan, et tuleb vahva reis, üritan pildistama ka minna, kui ikka ilma on Very Happy
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 1:03 am

Tere kallis jutupere
Saarlane ärkas nyyd siin selle jutu peale et kerli saaremaale tuli.
Olles ainult õhtune neti kylastaja avastasin suure rõõmuga teid siin jutlemas. Aga üritan olla ikka aktiivsem,nii et kallid mopsid ühinegem...
Tervisi teile kõigile ka meie poolt Smile Smile
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 1:01 pm

klooooopssiiiiiiiik ma tahan koera nähaaa, äkki trehvame:P
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 6:01 pm

Kerli,kui Keviniga kohtud palun tee palju pilte.Tahaks näha milline meie venna ka praegu välja näeb!Terv.Emili ja Fabi
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 9:43 pm

Kiku tead, ma võtsin kõik fotoka kaasa ja puha ja... hakkasin pilti tegema ja... aku tühi Embarassed
Aga ma võin sulle rõõmuga öelda, et kaunimat ja energilisemat mopsi ei ole ma näinud. Milline saba, millised kõrvad, milline atleetlik välimus ja temperament. Ma olin kõik märg ja mudane ja kohviga üle kallatud, uskumatu. Veri, higi ja pisarad Very Happy
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 9:56 pm

Sul tundub seal saare peal väga tore elu olevat Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 10:03 pm

Kuule Kerlike,imelik küll võrrelda emast ja isast koera,aga kas Emiliga ka sarnasust on?Sa ju mäletad,kui Emili veel sünnitamata ja kõhna neiu oli!Need 2pesakonda Emili õdesid ja vendi on väga hästi välja tulnud.Meie kasvataja võib nende üle ainult uhkust tunda!
Tore,et sa tühja akuga fotokat kaasas kannad!
Saatsin sulle meili(mitte bulltoy aadressil) Smile Laughing
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 10:31 pm

Mul oli aku siis veel täis, kui hommikul vaatasin - ausõna! Very Happy Aga mingi nurga alt vaadates oli natuke Mõmmit, päris palju Janssonit, sihvakat jalga ja Fabi iseloomu, mu käed on suurest närimisest paistes. Very Happy Hästi tehtud poiss igatahes Razz Kohe tsekin meile What a Face
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 10:45 pm

vaata,et sa püksi ei pissi,minul peaaegu,et juhtuski!see küll vist vana nali aga naljakas ikkagi! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles Go down
Kerli lo
Külaline




Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 11:02 pm

Laughing õnneks teadsin neid, püksid jäid kuivaks lol!
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 11:26 pm

Hello meie siin.
Mul silm märg ja rõõm südames et ühel inimesel niiiii ilusaid sõnu meie jaoks kahju ei ole ütelda. Aitäh Kerli,tead Kevinil pole ammu enam nii head inmest külas käinud kes ennast ka närida laseb,kuna see inimene teab millised Mopsid on. Smile Ootame sind ikka ja jälle kui saarde satud.
Kristiina kuule,mis kohta ma need piletid pean võitma Shocked
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitimeKolm Märts 19, 2008 11:32 pm

Sohvi tagasihoidlik küsimus Klopsikule!
Kas meie ka võiksime kohtuda kui juunis saare peale tuleme, pole küll sugulased ega miskit aga ikkagi? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Varia :: Varia-
Hüppa: