Bulltoy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulltoy

Bulltoy Foorum
 
PealehtPealeht  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!

Go down 
+4
anne
sohvi25
emili
KerliL
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorTeade
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 9:49 pm

Ma sain omale kokteiliraamatu ja suure hurraaga hakkasin täna koksi nimega Whisky sour segama, mis sisaldab suhkrusiirupit, viskit, sidrunimahla- jää sees muidugi. Võeh, milline hirmus maitsekooslus! Very Happy Peale Superstaari otsinguid lisan teile pilte kah Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 10:27 pm

Ma PEAN teile seda näitama, mida me mõmmiga traditsioonilise munapildi asemel tegime Laughing Laughing Laughing

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Output
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimePüh Märts 23, 2008 11:14 pm

Toredad olete!Saatsin sulle sinu lemmiku Fabi pildi,teie kingitud kont hambus ,talle see väga meeldis!
Mõmm on meil ikka superstaaaaaaar!
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeEsm Märts 24, 2008 12:18 am

Hello,mina ka siin
Kristina ,jah alkohol on ikka tarkade inimeste jook veel eriti koos vesipiibuga, aga lohutuseks sulle et sul on siis veel ju ruumi areneda. Very Happy
Munad meilgi värvitud selleks aastaks ja pisike Kevin nii väsinud lume sees müttamisest et ammu kaabib juba mind et läheks voodisse.
Vaevalt ma täna teist midagi enam kuulen aga homme õhta olen uuest platsis. bounce
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeEsm Märts 24, 2008 12:20 am

No ei saa ikka mainimata jätta kui nummi Kerli ikka teie Mõmmi on. Tõeline staar. Ikka nii kippa et lausa jäägi vaatama... Shocked
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeEsm Märts 24, 2008 5:09 pm

Sohvi ole pai, kui sa enne kella 5 vaatad foorumisse, siis saada palun mulle smsiga oma telefoninumber, et saaksin sulle helistada! Idee ja nö ärijutt Very Happy Et saaksin sinuga arvestada. Seoses ühe üritusega. Minu number on 53448487.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeEsm Märts 24, 2008 9:30 pm

Maarja ma saatsin sulle privaatsõnumi, juhuks kui sa ei märka Very Happy
Tagasi üles Go down
klopsik

klopsik


Postituste arv : 21
Registration date : 23/12/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeEsm Märts 24, 2008 10:15 pm

Tere Kerl
Sain käte ja juba ma üritan ka sulle vastata.
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeEsm Märts 24, 2008 11:31 pm

Seoses nende suvepäevadega... ma näen vist kämpinguid unes ka Laughing
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimePüh Märts 30, 2008 11:16 pm

Kerli!Istu!Lehvita!Tubli oled! cheers
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimePüh Märts 30, 2008 11:22 pm

Staar on väsinud, magab nagu kott ja kui üles ärkab siis on Nälg Twisted Evil
Ma teen siin ametlikku "paberitööd" ja kuulan TV3 mingit filmi, kus Madonna mängib Very Happy Käisin veel ujumas ka bounce
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimePüh Märts 30, 2008 11:26 pm

Millal sa veel ujuma jõudsid?Eriti tubli oled!
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimePüh Märts 30, 2008 11:32 pm

9ks läksin ja 10 tulin tagasi Very Happy ma saadan sulle erakirja ka, räägin nalja:D
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeTeis Apr 22, 2008 10:08 pm

Irwwwwww, hahahaha Laughing Ma ei suuda naeru pidada.. teate.. Mõmmi vaatab praegu kanal 11 pealt seda paksude saadet "Kuidas alasti hea välja näha" Laughing Lebotab diivanil ja vaatab pingeliselt ...
Tagasi üles Go down
sohvi25

sohvi25


Postituste arv : 77
Age : 46
Location : Pärnu
Registration date : 29/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeTeis Apr 22, 2008 10:33 pm

AAA äkki ta tahab ka alasti hea välja näha Laughing
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeKolm Apr 23, 2008 11:35 am

Vot seda ma ei oska öelda... see on juba kahtlane, kui tal sellised mõtted peas on Very Happy
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeReede Mai 02, 2008 12:29 pm

Me nägime eile mustamäel musta värvi mopsi! 6 kuune tüdruk oli! Väga armas ja küll ma kirun ennast, et ei oska vene keelt, sest perenaine oli venelane... Muidu oleks kutsunud suvepäevadele ja kokkusaamistele jnejnejne Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeReede Mai 02, 2008 3:23 pm

Kui veel näed helista mulle küll ma siis räägin!Ennemgi nii tehtud.Täna loen särgid ka üle.Andestust ,et varem ei teinud!
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeReede Mai 09, 2008 12:14 pm

Pean rõõmuga teatama, et hetk tagasi sooritasin oma autokooli teooriaeksami edukalt tehes 75 küsimuse kohta vaid 5 viga! Täna saab pidu! Very Happy
Tagasi üles Go down
emili

emili


Postituste arv : 214
Registration date : 18/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeReede Mai 09, 2008 1:15 pm

Tubli oled!Õnnitlused meie poolt ka! Very Happy Varsti kihutad EESTIMAA teedel nagu king
Tagasi üles Go down
KerliL
Admin
KerliL


Postituste arv : 315
Age : 35
Location : Tallinn/Estonia; İstanbul/Turkey
Registration date : 10/11/2007

Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitimeReede Mai 09, 2008 1:29 pm

Mina tubli laps - ei kihuta, kui pole lubatud Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!   Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka! - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kerli ja Kristina ja Sohvi jututuba ja Maarja ka!
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Bulltoy :: Varia :: Varia-
Hüppa: